1 2 3 4 5

جلسه عمومی ویژه اولیا دانش آموزانِ کانون فرهنگی آموزش (قلم چی) برگزارشد.

IMG_1084

جلسه عمومی ویژه اولیا دانش آموزانِ کانون فرهنگی آموزش (قلم چی) به منظور ارتباط بیشتر اولیا با کانون و همچنین آشنایی بهتر با خدمات تکمیلی کانون، روز چهارشنبه ۱۱ بهمن ماه، در سالن ارشاد اسلامی پاوه برگزار شد.
IMG_1084
این گردهمایی با حضور اولیا فرهیخته و کادر کانون راس ساعت ۳بعدازظهر با تلاوت قرآن کریم آغاز شد؛ سپس  آقای محمد جمیل صافی پور موسس آموزشگاه کامیار و مدیر کانون (قلم چی) مواردی را جهت مسئولیت پذیری و حفظ نظم  بیشتر دانش آموزان یاد آوری نمودند و تاکید کردند دانش آموز، اولیا و کانون در کنار هم میتوانند موفق شوند و ثبت نام در کانون شرط کافی برای موفقیت نخواهد بود

فریور نصری مشاور و پشتیبان کانون با اشاره به عوامل موثر در موفقیت و عدم موفقیت  دانش آموزان، با نگاهی اجمالی به تحقیقات گسترده جهانی به “گرفتن بازخورد” که موثرترین عامل در یادگیری است، اشاره کرد و افزود:  آزمون های کانون بهترین روش گرفتن بازخورد است؛ وی با اشاره به تدریس موضوع که بهترین روش یادگیری است به معرفی امکاناتی که کانون در این زمینه فراهم نموده( تهیه پاورپوینت و جشنواره فیلم آموزشی سه دقیقه ای ) پرداخت و تاکید کرد هزینه کردن در آموزش لزوما به نتیجه مثبت منجر نخواهد شد.IMG_1108

دیمن معاذی مشاور و پشتیبان کانون با معرفی جعبه ابزار کارنامه کانون ، انواع کارنامه ها و کاربرد آنها از جمله کارنامه مبحثی و کارنامه اشتباهات متداول را تشریح نمود و از اولیا خواست جهت اطلاع بیشتر از توانمندی فرزندشان، صفحه شخصی او و سایت کانون را پیگیری کنند.

بشری عبدالهی پشتیبان ومشاور کانون در زمینه مفهوم تراز،  ارتباط تراز با قبولی در رشته های دانشگاه و همچنین ارتباط معدل و قبولی مطالبی را بر اساس مستندات ارائه نمودند و تاکید کردند ارتباط معنایی بین میانگین تراز و رشته قبولی وجود دارد.

سمیرا درویشی مدیر برگزاری کلاسها و مدرس ریاضی به تشریح موضوع  «نیم سال دوم آغازی مهمتر  » پرداخت و از اولیا خواست با همراهی بیشتر در زمان باقیمانده از سال تحصیلی فرزندانشان را حمایت نمایند.

در ادامه محمد کرمی مشاور و پشتیبان کانون، موضوع مهندسی منابع و توجه به میزان پاسخگویی دانش آموزان در کنکور سراسری ۹۵و۹۶ رامطرح کرد و ضمن تشریح وضعیت پاسخگویی دانش آموزان به سوالات، از اولیا خواست فرزندانشان را به حل و تکرار سوالات کنکورهای گذشته تشویق نمایند.

موضوع بورسیه و استفاده از امتیاز ثبت نام رایگان در موسسه توسط  بیان لهونی مدیر بورسیه نمایندگی تشریح شد . وی به سه شرط بورسیه که معدل بالای ۱۸، عدم بضاعت مالی و داشتن انگیزه  بالا است،  اشاره کرد و افزود: علی رغم پذیرش۵۰۳ نفر بورسیه هنوز حدود ۲۲۵نفر متقاضی در انتظارند، که با توجه به کثرت متقاضیان در منطقه، اولویت بندی خواهد شد.

لهونی یاد اوری کرد که ۱۷نفر از بورسیه های نمایندگی ماهانه کمک هزینه دریافت می نمایند که طی سه ماه نخست مبلغ ۲۲۱۰۰۰۰۰ ریال به حساب آنها واریز گردیده است.

وی گفت: از دیگر اقدامات امسال بنیاد اهدای ۳۹۴۰ جلد کتاب در قالب ۶۳۷ پکیج به دانش آموزان این نمایندگی است.IMG_1134

در پایان ندا صافی پور مسئول نمایندگی اورامانات، ضمن تشکر از حضور فعال اولیا و تقدیر از همکاران بابت ارائه های مفید ،وظایف نهاد پشتیبان را تشریح نمود و تاکید کرد بعضی انتظارات از پشتیبان غیر معقول است.

وی همچنین به ویژگی های مشترک اولیای موفق اشاره کرد و از جناب آقای هارون اسلامی نیا پدر سروه اسلامی نیا برگزیده کنکور ۹۶ با رتبه ۲۸۹ رشته تجربی، پذیرفته شده رشته پزشکی دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه  دعوت نمودند تا حضار از تجربیات گرانبهای ایشان استفاده نمایند .

هارون اسلامی نیا معلم محبوب و مدیر موفق اینبار به عنوان پدر موفق به جایگاه دعوت شد .

وی عوامل متعددی از جمله نقش معلمان ودبیران ازدبستان تا دبیرستان را عنوان نمود و به نمایندگی فرهنگیان از سرکار خانم سابقی و جناب آقای زور اسنا قدردانی کرد و نقش همسرش را در ایجاد آرامش و همراهی سروه ستود و از مجموعه کانون بویژه خانم سونا بهرامی تقدیر نمود.

ندا صافی پور بر مواردی ازجمله مسئولیت پذیری ،همراهی ،ایجاد فضای امن روانی در بازخورد ازمون، وقت  گذاشتن با دانش آموز و حمایت همه جانبه اولیا تاکید کرد و در پایان  به سوالات مطرح شده از سوی اولیا پاسخ داد.

IMG_1086 IMG_1089 IMG_1093 IMG_1102 IMG_1103 IMG_1108 IMG_1109 IMG_1111 IMG_1114 IMG_1116 IMG_1119 IMG_1133IMG_1134 IMG_1144 IMG_1154

درباره ی مـظفـر ولـدبیگی

ئه م وب سایت که له به ر چاوی خوینه رانی به ریزه ، له لایه ن مزه فه ري وه له د به گي و به هاوكاري هيوای برای ئه رکه کانی به ریوه ده چی . له خوینه رانی ئه م توره کومه لایه تیه داواکارین بو باشتر به ریوه بردنی،هاریکاری و هاوکاریمان بکه ن . بو په ره پیدانی زياتر به ژماره موبایلی 09183318945 یا ئیمه یلی mozafarnoryaw@yahoo.comپه یوه ندیمان پیوه بگرن . سه ربه رزیتان ئاره زومانه

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.