1 2 3 4 5

کتابخانه ای که کتابخانه است نه انبار کتاب

photo_۲۰۱۸-۰۱-۱۷_۲۳-۴۸-۲۹

 

کتابخانه ای که کتابخانه است نه انبار کتاب

کتابخانه بعثت پاوه  نشست هایی تحت عنوان نشست کتابخوان را مدت ۲ سال است به صورت. ماهیانه و مداوم برگزار می کند.

به منظور به اشتراک گذاری کتاب های خوانده شده و با هدف ترویج و تبلیغ مطالعه در قالب معرفی کتاب برگزار می­گردد. این جلسه در فضایی صمیمی تلاش دارد تجربیات مطالعاتی افراد کتابخوان را برای سایر علاقمندان کتاب و کتابخوانی به اشتراک گذارد.

کتابخانه بعثت ،نشست کتاب خوان را جهت توسعه رفتار مدنی رشد ­یافته و رشد‌دهنده در سراسرشهرستان حتی روستاهای دور‌دست و نیز جمع‌های کوچک خانوادگی است تا به مرور به درونی شدن عادت مطالعه منجر گردد.

 

‎در ادامه سلسله نشستهای کتابخوان و با حضور علاقمندان مطالعه و کتابخوانی روز چهارشنبه۱۳۹٦/۱۰/۲۷  راس ساعت ۱۵  سیزدهمین نشست کتابخوان برگزار گردید.

‎نشست با عرض خوش آمدگویی به حضار و مقدمه ای درباره برنامه های فرهنگی نهادکتابخانه های عمومی و اهداف آن توسط  پیام حسن زاده یکی از کتابداران کتابخانه بعثت آغاز گردید.

 

درادامه داوطلبان ارائه کتاب به معرفی و تحلیل کتابهای پیشنهادی خود نمودند که از آنجمله میتوان به کتابهای :(تاریخ مدرن ایران نوشته ی :یرواند آبراهامیان ، روزی به درازای یک قرن نوشته ی :چنگیز آیتماتوف ، رازهایی درباره زندگی که هر زنی باید بداند نوشته ی باربارا دی آنجلیس) اشاره نمود که بە ترتیب توسط آقایان احسان مرادی و فواد ولدبیگی و خانم فرمیسک ژاله ارائه و معرفی گردیدند.

فواد ولدبیگی

photo_۲۰۱۸-۰۱-۱۷_۲۳-۴۸-۳۵ photo_۲۰۱۸-۰۱-۱۷_۲۳-۴۸-۳۸ photo_۲۰۱۸-۰۱-۱۷_۲۳-۴۸-۴۶

درباره ی مـظفـر ولـدبیگی

ئه م وب سایت که له به ر چاوی خوینه رانی به ریزه ، له لایه ن مزه فه ري وه له د به گي و به هاوكاري هيوای برای ئه رکه کانی به ریوه ده چی . له خوینه رانی ئه م توره کومه لایه تیه داواکارین بو باشتر به ریوه بردنی،هاریکاری و هاوکاریمان بکه ن . بو په ره پیدانی زياتر به ژماره موبایلی 09183318945 یا ئیمه یلی mozafarnoryaw@yahoo.comپه یوه ندیمان پیوه بگرن . سه ربه رزیتان ئاره زومانه

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.