1 2 3 4 5

ماموستا قادری : حادثه سانچی بسیار سخت و غم انگیز بود

 

ماموستا ملا قادر قادری در حاشیه کلاس هفتگی مسجد قباء پاوه، به حادثۀ دل‌خراش نفت‌کش ایرانی سانچی اشاره کردند و گفتند: به‌ حقیقت این حادثۀ غمبار و جان باختن ۳۲ نفر از هموطنانمان که در راستای رشد اقتصادی مملکت و در طریق خدمت به مردم، به دریا زده بودند و برای همیشه به زیر آب رفتند،  بسیار سخت و غم انگیز بود.

ماموستا ملا قادر قادری در حاشیه کلاس تفسیر و اخلاق خود که سه‌شنبه‌ شب ۲۶/دی/۹۶ با حضور مشتاقان و عاشقان کلام وحی و جمعی از روحانیون، ائمۀ جمعه، رؤسای ادارات و تعدادی از کارکنان خدوم آموزش و پروش در مسجد قبا پاوه برگزار شد، ضمن تبریک هفته شورای آموزش‌وپرورش به کلیۀ کارکنان و دبیران آموزش‌وپرورش خاطرنشان کردند: الحمدالله آموزش‌وپرورش پاوه امسال از بسیاری جهات توفیقات خوب و نتایج قابل قبولی به دست آورد . امیدواریم در آینده نیز شاهد رشد و بالندگی بیشتر آن در امر آموزش‌، پرورش، ادب و اخلاق باشیم.

امام‌جمعه پاوه در ادامه افزودند: آموزش‌وپرورش منزل همه ما بوده و هست؛ همه ما اگر به درجه‌ای از رشد رسیده‌ایم بدون شک مدیون صندلی‌های آموزش و پرورش هستیم.

ایشان ادامه بحث خود را با سخنی از حضرت علی ادامه دادند و گفتند: حضرت علی می‌فرمایند: «مَن عَلَّمَني حَرفًا فَقَد صَيِّرَني عَبدًا» هر کس به من حرفی بیاموزد، مرا خادم و عبد خود کرده است.

ماموستا قادری به دام گسترده دشمن برای به کمین انداختن نوجوانان و جوانان اشاره کردند و گفتند: شما عزیزان در آموزش‌وپرورش نباید ذره‌ای از تربیت دانش آموزان کوتاه بیایید، زیرا دشمن در کمین نشسته و با تمام توان فضاهای مجازی را برای تخریب فکر جوانان ما تقویت کرده است؛ هرچند امروزه فرزندان ما شیفتۀ فضای مجازی هستند، اما ما نباید مأیوس باشیم و از کار و وظیفۀ خود کوتاه بیاییم.

ماموستا قادری در بخش دوم سخنان خود به حادثۀ دل‌خراش نفت‌کش ایرانی اشاره کردند و گفتند: به‌ حقیقت این حادثۀ غمبار و جان باختن ۳۲ نفر از هموطنانمان که در راستای رشد اقتصادی مملکت و در طریق خدمت به مردم، به دریا زده بودند و برای همیشه به زیر آب رفتند،  بسیار سخت و دل‌آزار بود.

ایشان در پایان ضمن تسلیت این حادثه دل‌خراش ، گفتند: ما برای بازماندگان درخواست صبر و برای عزیزانی که جان خود را از دست دادند طلب آمرزش داریم.

ماموستا قادری در پایان به‌اتفاق سایر اعضای کلاس تفسیر و اخلاق برای شادی روح درگذشتگان نفت‌کش سانچی، فاتحه‌ای قرائت کردند.

درباره ی مـظفـر ولـدبیگی

ئه م وب سایت که له به ر چاوی خوینه رانی به ریزه ، له لایه ن مزه فه ري وه له د به گي و به هاوكاري هيوای برای ئه رکه کانی به ریوه ده چی . له خوینه رانی ئه م توره کومه لایه تیه داواکارین بو باشتر به ریوه بردنی،هاریکاری و هاوکاریمان بکه ن . بو په ره پیدانی زياتر به ژماره موبایلی 09183318945 یا ئیمه یلی mozafarnoryaw@yahoo.comپه یوه ندیمان پیوه بگرن . سه ربه رزیتان ئاره زومانه

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.