1 2 3 4 5

ستاد وحدت پاوه با صدور اطلاعیه شماره ۵ گزارشی از روند کار ستاد ارائه کرد

ستاد وحدت پاوه که بمنظور کمک رسانی به زلزله زدگان استان کرمانشاه تشکیل شده است، در نهمین جلسه خود، با صدور اطلاعیه شماره ۵ گزارشی از فعالیت­های ستاد و پیشرفت پروژه ­های بازسازی و ساخت مساجد روستاهای زلزله ­زده “دره ژاله­”  و “امام عباس” را جهت اطلاع عموم تشریح کرد

متن این اطلاعیه در ادامه آمده است:

 بعدازظهر چهارشنبه ۲۰/دی ماه/۹۶ بعد از گذشت دو ماه از زلزله سرپل­ذهاب و ثلاث باباجانی، نهمین جلسه “ستاد وحدت پاوه” با حضور ۲۰ نفر از اعضاء زیر نظر حاج ماموستا قادری امام جمعه پاوه تشکیل و بعد از بررسی اوضاع و استماع گزارش دوستان عضو ستاد، اطلاعیه شماره ۵ ستاد به شرح ذیل صادر گردید:

 

بسم الله الرحمن الرحیم

اطلاعیه شماره ۵

ستاد وحدت

ستاد کمک رسانی به زلزله زدگان استان کرمانشاه

ـ شهرستان  پاوه ـ

ضمن عرض سلام و احترام به حضور خواهران و برادران زلزله­زده و تمامی خیرین، حامیان و دلسوزان این قشر عزیز؛ به اطلاع می­رسد بتاریخ لیله ۲۰/دی/۹۶ بعد از گذشت دو ماه از زلزله سرپل­ذهاب و ثلاث باباجانی، نهمین جلسه “ستاد وحدت پاوه” با حضور ۲۰ نفر از اعضاء تشکیل گردید.

در آغاز جلســه و بعــد از تلاوت آیاتی از کلام الهی؛ حاج ماموستا قادری امام جمعه پاوه و مسئول ستاد وحدت، طـی سخنــانی ضمن ارائه راهکارهایی برای پیشبرد کار ستاد، از افراد خیر، دلسوز، همکار و همیار “ستاد وحدت” قدردانی نمودند.1

سپس دبیر ستاد، مهندس ناظر و پیمانکاران پروژه­ بازسازی مساجد روستاهای زلزله­ زده دره ژاله­  و امام عباس گزارشی از روند کار و پیشرفت پروژه­ها و همچنین میزان کمک خیرین به ستاد ارائه کردند و در ادامه سایر اعضای ستاد پیشنهادات و نظراتی را بیان و در خاتمه موارد ذیل به تصویب رسید:

۱- الحمدلله کار احداث مساجد روستاهای زلزله­زده دره ژاله­ (ازگله) و امام عباس (سرپل­ذهاب) به پیمانکارانی متعهد و مخلص واگذار که بدون دریافت وجه تا اتمام کار، همراه ستاد خواهند بود؛ لازم به ذکر است این عزیزان کار خود را با همراهی و هماهنگی بنیاد مسکن استان کردستان و شهرستان سرپل­ذهاب به انجام خواهند رساند.

۲- طبق گزارش واحد مالی و پیمانکاران پروژه­ ها، تمامی آهن آلات مورد نیاز هر دو مسجد خریداری و در محل ساخت مسجد تخلیه شده است؛ همچنین کار پی کنی و آرماتوربندی پروژه­ها به سرعت در حال انجام است.

۳- علی­رغم اینکه مردم مسلمان مناطق زلزله­زده، نیاز مبرم به مسکن دائم دارند؛ لیکن تقاضای مکرر و اولویت­ دار آنها ساخت مساجد روستاهاست تا بتوانند در آنها به عبادت خدای خود مشغول و با روحیه معنوی به بقیه امورات روزمره خویش بپردازند؛ در این راستا، توان و عقیده ما این بوده و خواهد بود که در باب مسجد سازی خدمت کنیم و ساخت مسکن و غیره را به بقیه مردم شریف و مسئولان واگذار می­کنیم.

۴- از مردم مومن و خیر و خداجوی شهرستان پاوه، درخواست داریم، چون این اقدام به نام خیرین شهرستان پاوه شکل گرفته است، در این راه دست ما را بگیرند و در حد توان خود در ساخت این مساجد که امری خیر و خدمت به دین و مردم زلزله ­زده می­باشد، به ما کمک و ما را همیاری فرمایند.

 

ستاد وحدت پاوه

(ستاد کمک به زلزله‌زدگان استان کرمانشاه)

۲۱/۱۰/۹۶

 

 

 

مراحل ساخت و پیشرفت پروژه ها

درباره ی مـظفـر ولـدبیگی

ئه م وب سایت که له به ر چاوی خوینه رانی به ریزه ، له لایه ن مزه فه ري وه له د به گي و به هاوكاري هيوای برای ئه رکه کانی به ریوه ده چی . له خوینه رانی ئه م توره کومه لایه تیه داواکارین بو باشتر به ریوه بردنی،هاریکاری و هاوکاریمان بکه ن . بو په ره پیدانی زياتر به ژماره موبایلی 09183318945 یا ئیمه یلی mozafarnoryaw@yahoo.comپه یوه ندیمان پیوه بگرن . سه ربه رزیتان ئاره زومانه

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.