1 2 3 4 5

از ماموستا قادری به عنوان قاضی نمونه کشوری تجلیل شد +عکس/ پیامهای تبریک

photo_۲۰۱۷-۰۷-۰۲_۱۸-۱۲-۲۱

۲۰۱۷۰۷۲۱_۱۰۱۲۲۳

به نام بي‌نياز بنده نواز

محضر مبارك  امام جمعه محترم جناب  حاج ماموستا ملا قادر قادري

چو حاكم به فرمان داود بود          خدايش نگهبان ياور بود

محال است چون دوست دارد تو را          كه در دست دشمني گذارد تو را

السلام عليكم

خداي سبحان را شاكريم اكنون شاهد رخداد تاريخي هستيم كه ديار اورامان كمتر به خود ديده است. كسب رتبه اول كشوري در مقام قضاوت براستي برآزنده شخص حضرتعالي مي‌باشد. مانند سنوات گذشته كه هميشه در قبال ناملايمات و آشوب‌هاي اجتماعي كه در دياري كه هرازچندگاه آبستن حوادث بوده است با درايت و دورانديشي خود آتش فتنه‌ها را خاموش كرديد و همچنين ثناگوي حضرت حق هستيم كه در اين برهه حساس اين حلاوت را به كام مردم شريف اورامانات و جامعه اهل سنت كه توسط نابخردان اندكي خدشه‌دار شده بود، حلاوت تمام چشاندي. البته به زعم اصحاب انديشه اين حلاوت فطري و خدادادي مي‌باشد كه خداي تعالي در بندگان برگزيده خود نهادينه كرده است ان‌شاءالله جنابعالي يكي از ايشان هستي.

ز زنبور كرد اين حلاوت پديد               همان كس كه در مار زهر آفريد

درِ خير باز است و طاعت و ليك            نه هركس تواناست بر فعل نيك

كليد قدر نيست در دست كس         تواناي مطلق خداي است و بس

چو در غيبت نيكو نهاده است سرشت       نيايد ز خوي تو كردار زشت

وگر باشدش بر تو بخشايشي         رساند به خلق از تو آسايشي

به تعبير شيخ اجل سعدي (رحمه الله عليه)

ان‌شاءالله شما مورد بخشش حضرت حق قرار گرفته‌ايد زيرا از طريق حضرتعالي شاهد امنيت و آسايش در منطقه هستيم ان‌شاءالله اين امنيت مستزاد و اين آسايش مستدام.

از طرف خانواده لطفي

۱۴/۰۴/۱۳۹۶

لینک کانال خبری ده نگی نوریاو   @dangenoryav 🌎

$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$

جناب حاج ماموستا قادری امام جمعه و رئیس دادگاه کیفری شعبه دو پاوه
انتخاب شما بعنوان قاضی نمونه کشور انتخاب به حق و شایسته ای بود این انتخاب باعث افتخار و سربلندی اورامانات و خصوصا مردم شریف پاوه گردیده است ارزوی موفقیت روز افزون و طول عمر باعزت برای حضرت عالی در طول زندگی رااز درگاه حق تعالی  خواستاریم  انشالله وتعالی
منتخبین پنجمین دوره شورا اسلامی روستا گلال دهیاری و اهالی روستا گلال

%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%

جناب مستطاب حاج ماموستا ملا قادر قادری امام جمعه معزز پاوه، انتخاب حضرت عالی به عنوان قاضی نمونه کشوری مایه مباهات همگان و نشان از توانمندی و درایت آن جناب است، شایستگی های شما از پیش بر همگان معلوم و آشکار بوده است؛ لذا ضمن تبریک و تهنیت به محضر حضرت عالی این انتخاب شایسته را به تمامی مردم فهیم جوانرود، روانسر، ثلاث باباجانی و اورامانات شاد باش می گویم. ارادتمند شما اکبر صالحی از روستای مزیدی.

$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$

photo_۲۰۱۷-۰۷-۰۸_۲۲-۱۰-۰۹

$$$##########################

جناب مستطاب حاج ماموستا ملا قادر قادري
امام جمعه فرهيخته و فرزانه شهر پاوه
با سلام و احترام
خداوند را شاكر و سپاسگزاريم كه با عنايات خود، برگ زرين ديگري به افتخارات مردم فهيم، شجاع و ديار تاريخ ساز پاوه و اورامانات افزود؛ انتخاب شايسته و بجاي حضرتعالي به عنوان قاضي نمونه كشور كه نشأت گرفته از توانمندي هاي علمي و مديريتي، وسعت نظر و درايت عميق، خدمت صادقانه و تلاش مخلصانه است؛ بسي مايه فخر و مباهات مردم اين سامان است، صميمانه و متواضعانه اين انتخاب را تبريك عرض مي نمايم و از درگاه ايزد منان مزيد توفيقات حضرتعالي مملو از توكل الهي در جهت خدمات فزون تر به نظام و مردم عزيز كردستان و اورامانات مسالت دارم.
ارادتمند: دكتر فاروق كريمي، مريوان

###############################

photo_۲۰۱۷-۰۷-۰۸_۱۰-۵۹-۵۳

هذه من فضلی ربی

جناب حاج ماموستا ملا قادر قادری
امام جمعه و ریاست محترم دادگاه عمومی شعبه ۲کیفری شهرستان پاوه
انتخاب شایسته و ذیحق حضرتعالی بعنوان قاضی نمونه کشوری، که نشان لیاقت،تدبیر ودرایت والای شما می باشد را خدمت محضر جناب عالی و ملت شریف اهل سنت علی الخصوص ملت اورامانات تبریک و تهنیت عرض می نماییم. و از خداوند متعال خواستار عمری با عزت و پر خیر و برکت در ادامه راهتان هستیم،
 از طرف مدیریت و کارکنان اداره امور مالیاتی شهرستان پاوه

$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$

استاد فرزانه جناب حاج ماموستا ملا قادر قادري
امام جمعه معزز و محبوب شهر پاوه
ضمن عرض سلام، ادب و ارادت؛
با كمال مسرت و خرسندي انتخاب شايسته جنابعالي را به عنوان قاضي نمونه و برتر كشوري كه نشان از تجربه، تخصص، تعهد، كارآمدي و شايستگي والاي آن جناب دارد؛ صميمانه تبريك عرض مي نمايم و توفیق روز افزون حضرتعالي را توام با عزت و افتخار در جهت ارائه خدمات بيش از پيش به نظام و مردم شريف پاوه و اورامانات از درگاه احديت مسالت مي نمايم.
     با احترام        حمزه حميدي
نايب رئيس شوراي اسلامي شهر مريوان

####################

🔴بسمه تعالی

✅امام جمعه اندیشمند،فرزانه،مدیر و مدبر و رئیس محترم دادگاه کیفری ۲ شهرستان پاوه،جناب حاج مامۆستا ملا قادر قادری

 انتخاب شایسته حضرتعالی به عنوان قاضی نمونه کشوری که با دلسوزی و زحمات بی شائبه جنابعالی در کسوت قضاوت حاصل گردیده، و نشان از لیاقت و تدبیر حکیمانه و معنوی حضرتعالیست به جنابعالی، خانواده محترم و مردم فهیم و شهیدپرور شهرستان تبریک و تهنیت عرض مینمایم.

ارادتمند حضرتعالی محسن فرهادی   

##########################

استاد فرزانه جناب حاجی ماموستا ملا قادر قادری امام جمعه بزرگوار شهر پاوه
شنیدن خبر مسّرت بخش انتخابتان بعنوان قاضی نمونه کشوری بسی مایه شادکامی و فخر مردمان این دیار گردیده واعمال خالصانه ات صفحهٔ رنگین دیگری به افتخارات این مرز وبوم افزده است.تمنّای ما از درگاه احدیت سلامت وطول عمر همچنان پر برکتتان میباشد.
فرزند کوچک شما محسن(رحمان)ولدبیگی

$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$

photo_۲۰۱۷-۰۷-۰۶_۱۷-۱۱-۰۹

@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@

photo_۲۰۱۷-۰۷-۰۶_۲۱-۲۳-۲۱

پدر معنوی اورامانات ، اندیشمند فرزانه جناب حاج ماموستا قادری
تاریخ این منطقه گواه بر آن است که در این چهار دهه بحرانی ،همواره قلم وقدم دلسوزانه جنابعالی رهگشای بسیاری از بحرانها ومشکلات این مردمان بوده است.قطعا این انتخاب شایسته وپر مباهات اخیر نیز بعنوان قاضی نمونه کشوری ،تداوم شایستگیهای حضرتعالی وبرگ زرین دیگری بر سربلندیهای این خطه میباشد.آرزو ونیایش ما از درگاه حق تعالی طول عمر باعزتتتان و جاری وساری بودن خدمات گرانسنگتان میباشد.
برادر کوچکتان : حاجی منصور احسانی

%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%

📩استاد ارجمند وفرزانه جناب حاج ماموستا ملاقادر قادری امام جمعه محترم شهرستان پاوه

سلام علیکم

✅انتخاب شایسته شما بزرگوار به عنوان قاضی نمونه کشوری که برگی زرین دیگری در دفتر افتخارات و شایستگی های شما عزیز بزرگوار را رقم زد تبریک عرض می نماییم.توفیقات شما را از خداوند منان خواستاریم.

✅از طرف سیدجمال وسید سینا حسینی

######################

خداياحفظ كن كسى راكه دوستش دارم وياورش باش درگرداب مشكلات وصدايش بشنو وقتی تورا میخواند و خوشبختش کن به خاطر قلب پاکش… من به شما ماموستا ملا قادر قادری که به عنوان منتخب  قاضی نمونه کشوری شدید تبریک عرض میگویم

۰ (فرستنده ملا سعید مختاری)

#######################

photo_۲۰۱۷-۰۷-۰۶_۱۲-۳۵-۳۶

##################

جناب حاج ماموستا ملا قادر قادری
عالم فرزانه وگرانقدر انتخاب بجا جنابعالی را به عنوان قاضی نمونه کشور تبریک عرض مینمایم

از طرف کمال ولیزاده

$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$

جناب حاج ماموستا ملا قادر قادری
امام جمعه و ریاست محترم دادگاه عمومی شعبه ۲کیفری شهرستان پاوه
انتخاب شایسته و ذیحق حضرتعالی بعنوان قاضی نمونه کشوری، که نشان لیاقت،تدبیر ودرایت والای شما می باشد را تبریک و تهنیت عرض می نمایم .
 ازخداوند منان عمر با عزت برای حضرتعالی خواستارم، و ان شاالله باقیمانده عمر با عزتتان که نوید، برکات ایمان و تقوا، و اکسیر تجارب انقلابی و سیاسی برای ملت می باشد همچنان نور امیدی برای آینده بهتر غرب کشور بخصوص نقش آفرین در شهرستان پاوه باشد.
محمد یوسف کریمیان
مدیر دفتر خدمات خودرویی شهرستان پاوه

$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$

پیام تبریک دهیار وشورای اسلامی روستای خانقاه به حاج ماموستا قادری

حاج ماموستا ملا قادر قادری امام جمعه فرهیخته پاوه و رئیس محترم دادگاه کیفری ۲ شهرستان پاوه در پی تجلیل از شما به عنوان قاضی نمونه کشوری بي شك اگر نبود مساعي ودرايت و عدالت محوری شما اين مهم محقق نمي شد و انتخاب شايسته وبايسته حضرتعالي موید همین مطلب است.

این موفقیت را به جنابعالی  دستگاه قضا و مردم شریف استان کرمانشاه و بويژه مردم  ولایت مدار پاوه و اورامانات تبریک عرض می نمایم و از خداوند متعال آرزوی سلامتی برای برادر گرانقدر م را دارم.

دهیار وشورای اسلامی روستای خانقاه

######################

جناب ماموستا ملاقادر قادری امام جمعه محترم! انتخاب شایسته و به حق جنابعالی به عنوان قاضی نمونه کشور نشان از تلاش خالصانه و خستگی ناپذیر شما در عرصه خدمت به مردم دارد موسسه صلاح الدین ایوبی به نوبه خود این انتخاب را به جامعه اهل سنت و مردم شریف پاوه و شخص جنابعالی تبریک عرض می کند و بهترین آرزوها را برایتان از خداوند منان خواهان است. هیات مدیره موسسه خیریه صلاح الدین شهرستان پاوه

$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$

جناب حاج ماموستا قادری امام جمعه محترم پاوه سلام علیکم
خدا را شاکریم که با عنایات خود برگی دیگر بر افتخارات و شایستگی های جنابعالی افزوده شد ، باکمال مسرت حسن انتخاب به جا و شایسته حضرتعالی که از سرمایه‌های ارزشمند انسانی در پاوه و اورامانات می باشید را به عنوان قاضی نمونه کشوری تبریک و تهنیت عرض می نماییم
از درگاه ایزد منان مزید توفیقات برای خدمتی سرشار از شور ونشاط و مملو از توکل الهی درجهت رشد و شکوفایی منطقه مسألت داریم. از طرف خواهران طلبه علوم دینی مسجد قباء پاوه

$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$

photo_۲۰۱۷-۰۷-۰۵_۲۰-۰۳-۰۷

چه غرورافرینند آن عزیزانی که درکمال صداقت ودرستکاری…..

چه غرور آفرینند آن عزیزانی که در کمال صداقت و درست کاری سال های زیادی از بهترین دوران عمر خود را در سنگر خدمت به مردم گذرانده اند و در جهت تحقق اهداف خالصانه  از هیچ کوششی دریغ نورزیده اند امروز هم این افتخار نصیب مردم پاوه و اورامانات شده است که انتخاب شایسته حاج ماموستا قادری از میان قضات کشوری به عنوان قاضی نمونه که به حق نشان از لیاقت ایشان می باشد را صمیمانه حضور ایشان تبریک عرض مینمائیم

مدیریت فروشگاه نی نی(رضا یزدانبخش)      

$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$

به نام خداوند بخشنده تمامی خوبیها خدمت مبارک جناب حاج مامواستا ملاقادرقادری امام جمعه عزیز شهرمان پاوه بااحترام وتحیت الهی انتخاب شایسته وبحق جنابعالی به عنوان قاضی نمونه کشوری راخدمت جنابعالی ومردم متدین پاوه تبریک عرض میگویم.

ارادتمندشما محمدجمیل جباری

$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$

۲۰۱۷۰۴۱۵_۱۸۳۲۱۳ (15) - Copy - Copy - Copy - Copy

جناب آقای حاج ماموستا قادری امام جمعه فهیم و فرهیخته پاوه
بسیار خرسندم که خبر مسرت بخش افتخار نمونه کشوری شما را در امر قضا شنیدم، من هم به نوبه خود این موفقیت بزرگ را به شما و همه مردم شریف پاوه و اورامانات تبریک می گویم.
 به حق موضعگیری های حکیمانه و تصمیم گیری های عادلانه شما بسی جای تقدیر و تشکر دارد که این معارفه به موقع و متناسب با شایسگی شما صورت گرفت. معرفی حضرتعالی بعنوان الگو و نمونه کشوری برای همه ما افتخار دیگری بود که در این شرایط مناسب رقم خورد، از خداوند بی همتا عزت و افتخار بیشتری را برای شما خواهانم.
با سپاس مدیریت آب و فاضلاب پاوه

@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@

۲۰۱۷۰۴۱۵_۱۸۳۲۱۳ (14) - Copy - Copy - Copy - Copy

بسم تعالی

جناب حاج ماموستا ملاقادرقادری  انتخاب شایسته وبرحق جنابعالی به عنوان قاضی نمونه کشوری  راازطرف خود واعضاء هیئت مدیره وکارکنان صندوق قرض الحسنه اورامانات تبریک وتهنیت عرض می نمایم.

سیدعلی حیدری زاده

مدیرعامل صندوق قرض احسنه اورامانات

$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$

photo_۲۰۱۷-۰۷-۰۵_۱۲-۵۱-۱۰

استاد محترم ،فرزانه  وگرانقدر جناب آقای حاج ماموستا ملا قادر قادری امام جمعه محترم  و رئیس دادگاه کیفری ۲ شهرستان پاوه ،انتخاب بجا و شایسته جنابعالی بعنوان قاضی نمونه کشوری که  نشان از درایت، مدیریت،لیاقت،  سعه صدر ،تدبیر و حکمت حضرتعالیست که برگ زرین دیگری برافتخارات شما بزرگوار برای اورامانات و خطه غرب میباشد. به شما و خانواده محترمتان تبریک وتهنیت عرض میکنم و از  خداوند متعال آرزوی طول عمر با عزت و برکت را برای شما استاد معزز خواهانم و امیدوارم همیشه موفق وسربلند باشید.

ماموستانبی احمدی دهیار و امام جمعه روستای میوان به نمایندگی از طرف مردم اهالی روستا

###################

photo_۲۰۱۷-۰۷-۰۵_۰۹-۳۲-۰۶

بسم الله الرحمن الرحیم
سلام ودرودبرارواح پاک امام وشهیدان انقلاب نیلگون اسلامی درودبرخادمان واقعی این مرزوبوم
جناب آقای حاجی ملاقادرقادری قاضی وارسته وامام جمعه محترم و معزز شهرستان پاوه واورامانات .
خداوند مهربان راشاکر هستیم که انتخاب شایسته وبحق جنابعالی به عنوان قاضی نمونه کشوری همه اهالی اورامانات را خشنودنمود.
مابه انتخاب منتخبین این مقام والا ونیز به جنابعالی که همیشه مایه افتخاربرای اورامانات وپاوه شده اید افتخارمینماییم باشدکسب این موفقیت درایجادانگیزه بیشتربه ادامه و ارائه خدما ت به روستائیان نیزهمشهریانمان که دردوران هشت سال دفاع مقدس برای پاسداری ازارزشهای والای امام عزیزمان ومقام معظم رهبری سرازپای نمیشناختند
موثر واقع گردد
والسلام علیکم و رحمه الله وبرکاته
اعضای منتخبین پنجمین دوره شورای اسلامی روستای کیمنه

$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$

photo_۲۰۱۷-۰۷-۰۵_۱۰-۰۲-۰۳

‍#######################

photo_۲۰۱۷-۰۷-۰۵_۱۰-۰۴-۳۵

جناب حاج ماموستا ملا قادر قادری
امام جمعه محترم و فرهیخته ، عالم فرزانه و گرانقدر

انتخاب شایسته حضرتعالی را بعنوان قاضی نمونه کشوری
که نشان از شایستگی ، درایت و توانمندی جنابعالی می باشد
را تبریک عرض نموده ،
و سلامتی ، طول عمر باعزت و توفیقات روزافزون را برای
جناب حاجی ماموستا از خداوند منان خواستاریم

روابط عمومی خانه موسیقی پاوه

###########################

photo_۲۰۱۷-۰۷-۰۵_۱۰-۱۵-۳۴

###########################

۲۰۱۷۰۴۱۵_۱۸۳۲۱۳ (14) - Copy - Copy - Copy - Copy

جناب حاج ماموستا ملا قادرقادری        

   باسلام                                               

  مدیریت توزیع برق شهرستان پاوه وپرسنل بخشهای تابعه انتخاب به جا وبه حق جنابعالی را به عنوان قاضی نمونه وبرتر درمجموعه قضایی راتبریک عرض می نمایم وبرای ایشان آرزوی طول عمروسلامتی وعزت روزافزون ازدرگاه احدیت مسئلت می نمایم

#######################

بسمه تعالی

✅محضر مبارک امام جمعه اندیشمند، استاد اخلاق ماموستا ملا قادر قادری                                                                                 

✅انتصاب شایسته جنابعالی به عنوان قاضی نمونه کشوری از سوی دستگاه قضایی که بیانگر رضایتمندی این قوه از «مدیریت برجسته،هوشمندانه و مخلصانه و انقلابی»جنابعالی است را صمیمانه تبریک عرض می‌نماییم.

✅به امید خداوند متعال، تجارب و اندوخته‌های مدیریتی جنابعالی راه مردم این دیار پاک را در زمینه های فرهنگی و اقتصادی هموارتر و تأمین دسترسی آسان همگان به عدالت را شتاب بخشد.

توفیقات روزافزون جنابعالی را در این مسئولیت خطیر از خداوند منان خواستاریم.

هیوا حسینی رئیس اداره ورزش وجوانان شهرستان پاوه

###################

محضر مبارک پیشوای دینی واستاد و روحانی والامقام و ارزنده و دانشمند جناب ماموستا ملا قادر قادری .                                     

شعف و شادی به دلیل عدالت صادقانه که منجر به کسب مقام اول کشوری به عنوان قاضی نمونه که الحق و الانصاف شایسته و لایق وجود مبارک شما میباشد تمام وجودمان را فرا گرفت و بر خود میبالیم که پیشوایی گرانقدر و ارزشمند همچون شما را خداوند ایزد منان به ما ارزانی بخشید و مجددا کسب این عنوان الهی را به حضرتعالی تبریک و تهنیت عرض مینمایم .

 مسئول شورای اسلامی روستای چورژی عادل فتاحی

$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$

۲۰۱۷۰۴۱۵_۱۸۳۲۱۳ (15) - Copy - Copy - Copy - Copy

محضر مبارک جناب حاج ماموستاملاقادر قادری
**امام جمعه معزز
 و رئیس محترم دادگاه کیفری ۲شهرستان پاوه**
با سلام و احترام؛
بدینوسیله انتخاب شایسته و بحق حضرتعالی به عنوان قاضی نمونه کشوری که نشان از لیاقت ،شایستگی و توانمندی جنابعالی دارد و قطعا این مهم محقق نمی شد مگر در سایه الطاف الهی،تلاش و همت والا حضرتعالی؛این موفقیت به شما گرانمایه و خانواده محترمتان و مردم فهیم اورامانات تبریک عرض می نمایم .از درگاه باری تعالی برایتان سلامتی و سعادت و سربلندی آرزومندیم.
“”کمپین مهربانی های کوچک جوانرود””

‍$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$

بسمه تعالی
جناب حاج ماموستاملاقادرقادری امام جمعه فرهیخته وقاضی دادگاه کیفری شهرستان پاوه
یارمهربان،مایه آرامش دلها،باری دگرمانندهمیشه درخشیدید.عزت وافتخار،سربلندی واعتمادرابرای اورامانات به ارمغان آوردید،دستآوردوهدیه های ارزشمندت راهیچگاه برای خودنخواستی بلکه همیشه مانندشمع فروزان سوختی تاروشنایی هایت رانثارمردمان دیارت نمایی.
مایه دین وتقوایت را،علم وبصیرتت را،همراه باصبروبردباری وزحمات بی وقفه شبانه روزی ،آرام وبی صدا وباملایمت وبی ادعابه مردمانت هدیه نمودید.
چه زیبابرای رضای خداونددرتلاش هستید ودل دردمندان راالتیام شفابخش وخداگونه می نمایید.
این بارنیززبان دروصفت بسیارقاصراست،نام نکویت وکسب افتخاربعنوان قاضی نمونه کشوررابه شماومردم اورامانات تبریک می گوییم وآرزوی سلامتی وطول عمرباعزت وسربلندی دردنیاوآخرت راازخداوندمتعال برای شماخواهانیم.
ازطرف مدیریت وکارکنان ودانش آموزان واولیاءمرکزآموزش استثنایی طلوع  ومدیریت آموزش وپرورش وفرهنگیان شهرستان پاوه(ارسال کامل ولدبیگی)

#######################

photo_۲۰۱۷-۰۷-۰۴_۲۰-۵۵-۳۲

🔴بسمه تعالی

✅امام جمعه اندیشمند،فرزانه،مدیر و مدبر و رئیس محترم دادگاه کیفری ۲ شهرستان پاوه،جناب حاج مامۆستا ملا قادر قادری،با کمال مسرت و افتخار باخبر گشتیم که در همایش سراسری قوەی قضائیه حضرتعالی به عنوان قاضی نمونه کشوری برگزیده شدەاید.این دستاورد بزرگ با درایت ، دلسوزی و زحمات بی شائبه شما در کسوت یک قاضی مثال زدنی و نیز پدر معنوی اورامانات و شهرستان پاوه حاصل شده است و نشان از لیاقت و تدابیر حکیمانه حضرتعالی دارد

✅اینجانب پیمان شمششیری مسئول شواری اسلامی روستای شمشیر  به نمایندگی از بقیه اعضای شورا ، دهیار ، امام جمعه ، معتمدین و تمامی اهالی روستای شمشیر تبریکات صمیمانه خود را تقدیم محضر آن عالم فرزانه نموده  و قدردان تلاشها و مجاهدتهای جنابعالی در سنگر علم و عدالت بوده و خواهیم بود،این افتخار عظیم را مایه مباهات دانسته ، عزت روز افزون ، سلامتی و طول عمر با برکت شما عالم مجاهد و فرزانه را از درگاه خداوند منان خواستاریم

 پیمان شمشیری مسئول شورای اسلامی روستای شمشیر

################

محضر مبارک حاج ماموستا ملا قادر قادری
 امام جمعه معزز و رئیس محترم دادگاه کیفری ۲ پاوه

با سلام و احترام

انتخاب شایسته و شایان حضرتعالی را به عنوان قاضی نمونه کشوری که برگ زرین دیگری در دفتر افتخارات و شایستگی های شما عالم فرهیخته و دلسوز را رقم زد صمیمانه تبریک و تهنیت عرض می نماییم.
از درگاه پروردگار متعال سلامتی وعزت و توفیق روزافزون جنابعالی و اهل بیت محترمتان را خواستاریم.

(امام جمعه و هیئت امناء مساجد روستای شمشیر)

$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$

photo_۲۰۱۷-۰۷-۰۴_۲۱-۳۵-۱۳

@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@

photo_۲۰۱۷-۰۷-۰۴_۱۹-۴۱-۱۷

@@@@@@@@@@@@@@@@@

photo_۲۰۱۷-۰۷-۰۴_۲۰-۴۶-۳۵

@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@

photo_۲۰۱۷-۰۵-۰۹_۰۰-۳۶-۳۲

امام جمعه محترم،محبوب،حکیم ومدبر،جناب حاج ماموستاملاقادرقادری انتخاب بجاوشایسته حضرتعالی به عنوان قاضی نمونه کشوری مایه افتخار،عزت وسربلندی وبرگ زرینی درتاریخ اورامانات ماندگارمی باشد.لذااین انتخاب شایسته وارزنده رابه حضرتعالی،اهل بیت محترم،مردم شریف اورامانات،علمای معززوجامعه اهل سنت ایران راازصمیم قلب تبریک وتهنیت عرض نموده.عزت وسرافرازی دنیاوآخرت رابرایتان ازخداوندمنان مسئلت می نمایم.

معتصم فارسی ۹۶-۴-۱۳

%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%

photo_۲۰۱۷-۰۷-۰۴_۰۹-۲۹-۱۲

@@@@@@@@@@@@@@@@@

 photo_۲۰۱۷-۰۴-۲۴_۲۲-۱۴-۴۳

بسم الله الرحمن الرحیم
»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»
محضر استاد فرزانه ،عالم برحسته،وفرهیخته ،جناب حاج ماموستا ملا قادر قادری
🌻
السلام علیکم

انتخاب شایسته حضرتعالی  به عنوان قاضی نمونه کشوری مایه افتخار و مباهات همه.
💥
بویژه منطفه غرب واستان غیور کرمانشاه.واورامانات گردیده،.
واز خداوند عزوجل ،موفقیت بیشتر را دراین سنگر مقدس تمنا دارم.🙏
والسلام،
(حاج صابر رحمانی پاوه)

$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$

باسمه تعالی
اذا حکمتم بین الناس ان تحکموا بالعدل
جناب حاج ماموستا ملا قادر قادری
ریاست محترم دادگاه کیفری ۲ و امام جمعه شهرستان پاوه
انتخاب بجای حضرتعالی بعنوان قاضی نمونه کشوری که حاصل سالها تلاش و تجربه و مطالعات عالمانه شماست ، مایه بسی خرسندی و مباهات همه ما و اعتلای نام شهرستان پاوه است که  برگ زرین دیگری در تاریخ هورامان ورق زد . لذا بدینوسیله تبریکات صمیمانه خود را تقدیم محضر آن عالم فرزانه نموده و آرزوی سلامتی و تندرستی شما پدر معنوی منطقه را داریم .
امام جمعه، شورای اسلامی و دهیاری روستای دشه

$$######################

محضرمبارک جناب حاج ماموستا ملاقادر قادری امام جمعه محترم شهرستان پاوه

سلام علیکم
بااحترام وتحیت الهی  انتخاب شایسته و بحق حضرتعالی به عنوان قاضی نمونه کشوری  نشانگر  لیاقت ؛ شایستگی وتوانمندی جنابعالی  درامورقضایی وافتخاری ماندگاربرای مردم فهیم وانقلابی اورامانات می باشد بدون شک  این افتخارحاصل نمی شود مگر درسایه الطاف الهی وتلاش وهمت والای جنابعالی.
  اینجانب ضمن عرض تبریک صمیمانه به حضرتعالی؛ازخداوند متعال برایتان توفیق ادامه خدمت به نظام مقدس جمهوری اسلامی؛ تحت زعامت مقام معظم رهبری  (دامت برکاته)رامسءلت مینمایم

هادی       عسکری
مدیرکل  بنیادشهید وامور ایثارگران استان کرمانشاه

%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%

photo_۲۰۱۷-۰۷-۰۴_۱۵-۰۶-۴۵

جناب حاج ماموستا قادری امام جمعه و رئیس دادگاه کیفری شعبه دوم پاوه
انتخاب حضرت العالی بعنوان قاضی نمونه کشوری موجب افتخاروسربلندی غرب کشور و خصوصا پاوه و اورامانات گردیده است این انتخاب به حق وشایسته را به جناب عالی و جامعه قضایی وتمام همشهریان و هم استانی های عزیز تبربک و شادباش عرض میکنم
علی اشرف خسروی .مدیر عامل شرکت کارزان صنعت پاوه و مدیر اژانس هورام .وراننده های اژانس هورام

%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%

photo_۲۰۱۷-۰۷-۰۴_۱۴-۲۶-۵۷

ارسال آقای بلال کریمی

@@@@@@@@@@@@@@@@@

photo_۲۰۱۷-۰۷-۰۴_۱۴-۲۶-۴۶

پیام تبریک

جناب حاج ماموستای گرانسنگ و قاضی فرهیخته و نمونه کشور .افتخاری مزید بر افتخارات دیگر بسیار جای خوشحالی و خرسندی و افتخار بود .امیدبه افتخارات بیشتر و بیشترتان .
ابراهیم یوسفی
رئیس کمیته امداد امام خمینی(ره) باینگان

############

photo_۲۰۱۷-۰۷-۰۴_۱۳-۲۹-۰۱

ارسال آقای بهمن عزیزی

%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%

photo_۲۰۱۷-۰۷-۰۴_۰۱-۲۷-۱۲

مرد روزهاي سخت و هميشه بيدار غرب كشور كه درايت و نصايح و موضع گيرهايش در تمام مسائل جامعه شهره خاص و عام است ،منطقه غرب كشور علي الخصوص شهرهاي ، پاوه،جوانرود،روانسر و ثلاث باباجاني به واسطه وجود همچنين ابرمردي بر خود مي بالد و امروز نيز مفتخرند كه قاضي القضات  منطقه عنوان نمونه كشوري را كسب نموده اند ،مبارك و تهنيت باد اين افتخار به حضرتعالي.
  از طرف هاشم امامي سردفتر ٤٦جوانرود و
احمد حيدري وكيل دادگستري

###########

بسمه تعالی

استاد ارجمند وفرزانه
جناب حاج ماموستا ملاقادر قادری امام جمعه محترم شهرستان پاوه
سلام علیکم
بدینوسیله انتخاب شایسته و بحق حضرتعالی رابه عنوان قاضی نمونه کشوری که نشان از لیاقت و توانمندی حضرتعالی رادارد وقطعا این مهم محقق نمی شود مگر درسایه الطاف الهی وتلاش وهمت جنابعالی. لذا دهیاری و شورای اسلامی و مردم عزیز روستای شرکان قدردان تلاشها ومجاهدتهای جنابعالی درسنگر عدالت بوده ومایه مباهات دانسته واز خداوند متعال برای  حضرتعالی آرزوی طول عمر با عزت و موفقیت های بیشتر را خواستاریم
دهیاری روستای شرکان

@@@@@@@@@@@@@

۲۰۱۷۰۴۱۵_۱۸۳۲۱۳ (17) - Copy - Copy - Copy

ماموستاقادر  قادری ، امام جمعه فرهیخته پاوه،قاضی نمونه‌ی کشور شد.

محضر عالم فرزانه و استادفرهیخته جناب ماموستا قادری امام جمعه محترم پاوه و رئیس محترم دادگاه کیفری ۲ شهرپاوه
سلام و ادب؛
حسن انتخاب حضرتعالی به عنوان قاضی نمونه‌ی کشور ؛ مایه مسرت و مباهات شد، شادی بدین داعی که بار دیگر غنای فرهنگی و لیاقت بزرگان پاوه و هورامانات مسجل شده ، و به عنوان خدمتگزار فرهنگ و زبان هورامان،توفیق و تداوم خدمت صادقانه اتان را از خداوند لایزال خواستارم.

با احترام وارادت همایون محمدنژاد/هه‌ورامان هانه‌به‌رچه‌م

با سپاس از آقای مظفر  ولدبیگی(پایگاه خبری نوریاو)
بابت اطلاع رسانی اشان.

http://haneberchem.mihanblog.com/post/1570
  🔹#هەورامان هانەبەرچەم🔹

@@@@@@@@@@@@@@@@@@

استاد ارجمند وفرزانه
جناب حاج ماموستا ملاقادر قادری امام جمعه محترم شهرستان پاوه
سلام علیکم
بدینوسیله انتخاب شایسته و بحق حضرتعالی رابه عنوان قاضی نمونه کشوری که نشان از لیاقت و توانمندی حضرتعالی رادارد وقطعا این مهم محقق نمی شود مگر درسایه الطاف الهی وتلاش وهمت جنابعالی. لذااینجانب قدردان تلاشها ومجاهدتهای جنابعالی درسنگر عدالت بوده ومایه مباهات دانسته واز خداوند متعال برای طول عمربابرکت حضرتعالی هرروز دست به دعا خواهم شد

ارادتمند شما
جهانگیرلطفی
ریس بنیادشهید وامور ایثارگران شهرستان پاوه

$$$$$$$$$$$$$$$$$$

photo_۲۰۱۷-۰۷-۰۴_۰۰-۳۶-۴۲

جناب حاج ماموستا ملا قادر قادری امام جمعه اندیشمند و رئیس محترم دادگاه کیفری ۲ شهرستان پاوه
حسن انتخاب شایسته جنابعالی به عنوان قاضی نمونه کشوری که نشان از لیاقت،شایستگی،تدبیر و عملکرد مدبرانه و رعایت عدالت در کسوت عظیم قضاوت است را به جنابعالی،خانواده محترم و مردم شهیدپرور شهرستان پاوه تبریک عرض می نماییم.امیدواریم در سایه رهنمودها و تدبیر جنابعالی شاهد موفقیت روزافزون در شهرستان پاوه باشید.
ما مردم مرز نشین بیرواس (بیدرواس)این انتخاب شایسته رابه حضرتعالی ودادگستری شهرستان پاوه تبریک وتهنیت عرض نموده وازخداوندکریم سبحان عزت،سربلندی وطول عمرباعزت راخواستاریم.
ازطرف اهالی مرز نشین بیرواس

%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%

قبا ماموستا بهشتی سپاه96-3-23 (40)

پیام تبریک فرمانده سپاه ناحيه پاوه به امام جمعه اين شهرستان
سرهنگ سعيد بهشتي راد طی پیامی به امام جمعه پاوه که به عنوان قاضی نمونه کشوری انتخاب شده است، تبریک گفت.

پیام وی به این شرح است؛

بخش مهمى از اين امتيازات برميگردد به اين مرد عالم و مجاهد، اين جناب ماموستا قادرى؛ روحانىِ هم عالم و هم روشنفكر. اينجور روحانى‌اى در اين دوره و در همه‌ى مقاطع حساس، به كار جماعتهاى مردمى مى‌آيد؛ آگاهانه، بابصيرت، مسائل را تشخيص بدهد، درك كند، (مقام معظم رهبري)

امروز هم که به عنوان قاضی نمونه كشوري انتخاب می شود در دین ثابت قدم و با داشتن تفکری منطقی در قضاوت ، آگاهانه و بابصيرت، مسائل را تشخيص مي دهد و درك مي كند و به داد ورزی میپردازد.

اين دستاورد بزرگ به عنوان قاضي نمونه كشوري ، نشان از لیاقت و تدابیر حکیمانه ايشان است.

انتخاب به جا و شايسته ماموستا قادري به عنوان قاضي نمونه كشوري كه بيانگر تعهد، كارآمدي و لياقت و شايستگي برجسته ايشان در صحنه هاي خدمت صادقانه به دستگاه قضا و ميهن اسلامي است بسيار باعث مسرت و خشنودي ما گرديد.

از صميم قلب اين موفقيت ارزنده را خدمت حضرت عالي ،خانواده محترم و مردم شهید پرور شهرستان پاوه و اورامانات تبريك عرض نموده و توفيقات روز افزون و سلامتي شما را از درگاه خداوند منان آرزومندم.

سرهنگ پاسدار ، سعيد بهشتي راد

@@@@@@@@@@@@@@@

photo_۲۰۱۷-۰۷-۰۳_۲۲-۴۰-۱۱

تبریک هیئت تکواندوی شهرستان پاوه

استاد حسرت سبحانی

######

photo_۲۰۱۷-۰۷-۰۳_۲۳-۴۷-۴۷

جناب حاج ماموستاملاقادرقادری امام جمعه محترم پاوه وریاست محترم دادگاه کیفری۲پاوهانتخاب بجاوشایسته حضرتعالی بعنوان قاضی نمونه کشوری که بحق نشانگرلیاقت وشایستگی آن مقام محترم ومایه افتخارومباهات خطه  اورامانات است راتبریڪ عرض نموده وازخداوندمنان خواستار توفیق روزافزون وطول عمربابرکت براے شما خواستاریم 

ازطرف عرفان احمدے نژاد

$$$$$$$$$$$$$$$$

photo_۲۰۱۷-۰۷-۰۳_۲۲-۵۶-۱۵ - Copy

 

ما فقط شهرت یه انسان موفق را میبینیم در حالیکه هیچگاه فداکاریهایی که برای به دست آوردن موفقیت هایش انجام داده نمی بینیم!

استاد فرید بهرامی

#########

۲۰۱۷۰۴۱۵_۱۸۳۲۱۳ (14) - Copy - Copy - Copy

جناب حاج ماموستا ملا قادرقادری
ریاست محترم دادگاه کیفری۲وامام جمعه شهرستان پاوه
خلایق هرچه لایق(هرکسی به هرجایگاه ومقامی دست پیدا کرد لایق آن جایگاه و مقام است)
انتخاب شایستە و آگاهانه شما به عنوان قاضی نمونه کشوری که نشانه کارآمدی وروشنفکری شماست را به جنابعالی و ملت غیور این شهرستان تبریک و تهنیت عرض مینمائیم
منتخبین پنجمین دوره شورای چورژی

$$$$$$$$$$$$$$$$$

بسم الله الرحمن الرحیم.  

  جناب حاج ماموستا قادری امام جمعه اندیشمند و فرهیخته. رئیس محترم دادگاه کیفری۲شهرستان پاوه انتخاب بجا و شایسته حضرتعالی به عنوان قاضی نمونه کشوری که بادلسوزی وزحمات بی شائبه جنابعالی در کسوت قضاوت حاصل گردیده و نشان از لیاقت و تدبیر حکیمانه و معنوی حضرتعالیست را به جنابعالی و خانواده محترم قضات شهرستان تبریک می گوییم واز خدا وند منان طول عمر با عزت برایت خواستاریم.

از طرف امام جمعه وسید رفعت کریمی دهیار و اهالی سادات میرعبدلی زرین چیا

##############

بە ناوی بەرزە ناوی بی وینە

    ماموستای بیرمەند و گەورەی نیشتمان ،           ڕیزدار ماموستا مەلاقادر

دەس نیشان کردنی جنابتان وەک دادوەری پلە بەرز ویەکەم، لە ولاتی بەربلاوی ئیران ولە نیو هەزاران دادوەری بەناوبانگ، نیشان لە گەورەیی وحیکمەت و شارەزایی جنابتانە لە بواری دادوەریی و حوکم و دادگا دا.
هەر بویە ئیمەیچ وەک برایانی خۆت لە ئەنجومەنی هاومالی وبرایەتی ، ئەم خەڵاتە گەورە بە خەلکی هەورامان بە گشتی وجنابتان بە تایبەتی پیرۆزبایی دەلین و لە یەزدانی مەزن داواکارین لە گشت بوارەکانی ژیانتان بە تایبەت لە بواری خزمەت بە ئایین و کۆمەلگا و نیشتمان ،ڕۆژ لە دوای ڕۆژسەرکەوتوتربن.

ئەنجومەنی هاومالی وبرایەتی نوریاو

###########################

جناب حاج ماموستا ملاقادرقادری باعرض سلام وتحیت خوشحال شدم که حضرتعالی بعنوان قاضی نمونه کشوری انتخاب شده اید شکی نیست شایستگی وعقلانیت جنابعالی بیشترازاین میطلبت این موفقیت را به حضرتعالی وبیت شریف تریک عرض میکنم..جمال رحمانی مسول شورای میرعبدلی

@@@@@@@@

photo_۲۰۱۷-۰۷-۰۳_۱۴-۵۶-۰۱

پیام تبریک مؤلف و پژوهشگر برتر کشور

يَرْفَعِ اللَّهُ الَّذِينَ آمَنُوا مِنْكُمْ وَالَّذِينَ أُوتُوا الْعِلْمَ دَرَجَاتٍ وَاللَّهُ بِمَا تَعْمَلُونَ خَبِيرٌ »
استاد فرزانه و گرانقدر جناب آقای حاج ماموستا ملاقادر قادری امام جمعه معزز پاوه (دامت افاضاته)
باسلام و تحیات
انتخاب شايسته‏ حضرت‏عالی به عنوان قاضی نمونه‏ ي كشوری، بی شک برگ زرین و افتخار ديگری به كارنامه‏ درخشان جنابعالی و منطقه اورامانات افزود.
یقینا آثار و برکات حضور مخلصانه و صادقانه حضرتعالی در عرصه های مختلف؛ دیانت، سیاست، عدالت، شجاعت و … برای همیشه در تاریخ سراسر افتخار و سربلندی مردم متدین ارزشمند پاوه و اورامانات باقی خواهد ماند.
لذا اين موفقيت ارزنده را خدمت حضرتعالی، اهل بیت محترم و مردم بزرگوار اورامانات صمیمانه تبريك عرض نموده، عزت، سربلندی و توفيقات روزافزون اتان را از خداوند متعال مسئلت می نمایم.
سعید احمدی
مؤلف و پژوهشگر حوزه تعلیم و تربیت

###########

photo_۲۰۱۷-۰۷-۰۳_۱۷-۰۳-۵۷

سلام تا شاهو  هتا آتشگا مامستای نمونه پایدار هر بید

بر امام جمعه نمونه  شهرستان پاوه
  مصطفای صحرایی گلال

@@@@@@@@@@

photo_۲۰۱۷-۰۷-۰۳_۱۵-۱۲-۳۳

پیام تبریک:

✅خدمت جناب حاج ماموستا ملا قادر قادری امام جمعه فرهیخته و قاضی نمونه و عادل شهرستان پاوه

✅انتخاب شایسته شما بزرگوار به عنوان قاضی نمونه کشوری که برگی زرین دیگری در دفتر افتخارات و شایستگی های شما عزیز بزرگوار را رقم زد تبریک عرض مینماییم،امید است شهرستان پاوه به نام خوشنام شما به آنچه که در خور ملت شریفش میباشد برسد.

✅از طرف اعضای جدید شورای روستای دوریسان

$$$$$$$$$$$$$$$$

photo_۲۰۱۷-۰۷-۰۳_۱۴-۴۸-۲۵

photo_۲۰۱۷-۰۷-۰۳_۱۴-۴۳-۴۷

با سلام و تحیات

پدر دلسوز خانوادە بزرگ اورامانات جناب حاج ماموستا ملا قادر قادری
انتخاب جنابعالی را بە عنوان قاضی نمونە کشور کە لیاقت و شایستگی جنابعالی را نشان میدهد تبریک عرض میکنم , امیدوارم این ملت در سایە تدابیر و اندیشە خردمندانە حضرتعالی بتواند خادمان واقعی این مرزوبوم باشد

کاوە شکری عضو شورای اسلامی روستای داریان

%%%%%%%%%%%%%%%

1

جناب حاجی ماموستا قادری امام جمعه محترم پاوه و رییس محترم دادگاه کیفری ۲ پاوه    

 انتخاب حضرتعالی به عنوان قاضی نمونه کشوری موجبات افتخار و مسرت همشهریانتان گشته است . این انتخاب به حق و شایسته را به حضرتعالی و دادگستری پاوه و کلیه همشهریان عزیز تبریک و شادباش عرض مینماییم و ارزوی توفیق بیش از پیش را برای حضرتعالی و دستگاه قضایی پاوه از درگاه ایزد منان خواستاریم.
منتخبین پنجمین دوره شورای اسلامی شهر پاوه

$$$$$$$$$$$$$$

photo_۲۰۱۷-۰۷-۰۳_۱۳-۴۵-۵۱

تبريك از طرف خاندان محترم همتي از جوانرود      ارسالي از طرف :ملا برهان همتي.       

@@@@@@@@@@@@@

photo_۲۰۱۷-۰۷-۰۳_۰۴-۲۲-۵۵

جناب آقای حاج ماموستا ملا قادر قادری
امام جمعه معزز و فرهیخته شهرستان پاوه
رئیس محترم دادگاه کیفری شهرستان پاوه
با کمال مسرت انتخاب شایسته حضرتعالی را به عنوان قاضی نمونه کشوری که بحق از سرمایه های ارزشمند شهرستان می باشید، صمیمانه تبریک عرض نموده، موفقیت و سربلندی شما و کلیه خدمتگزاران به نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران را از درگاه باریتعالی مسالت می نماییم.
         سعید مومنی
   داور بین المللی حقوقی
  موسسه حقوقی و داوری صلح و آسایش

$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$

به نام قاضی الحاجات
امام جمعه فرزانه، حکیم، مدیر و مدبر و رئیس محترم دادگاه کیفری ۲ شهرستان پاوه، جناب حاجی مامۆستا ملا قادر قادری، با کمال مسرت و افتخار باخبر گشتیم که در همایش سراسری قوەی قضائیه در سالن اجلاس سران تهران برگزار شد؛ به عنوان قاضی نمونه کشوری برگزیده شدەاید. این دستاورد بزرگ را که با دلسوزی و زحمات بی شائبه شما در کسوت یک قاضی مثال زدنی و نیز پدر معنوی اورامانات و شهرستان پاوه حاصل شده، نشان از لیاقت و تدابیر حکیمانه حضرتعالیست. شمایی که به تعداد سالهای پربرکت عمر خویش و علی الخصوص ۳۹ بعد از انقلاب شکوهمند اسلامی، بر سر این این مردم منت دارید و ما را از گردنەهای پرتلاطم به سلامت عبور دادەاید. ما مردم این دیار رنگین به خون شهیدان، قدرتان را خواهیم دانست و برای طول عمر بابرکت حضرتعالی هر روز دست به دعا خواهیم شد. به امید روزی که با قلم عدل و داد شما قاضی نمونه، دیگر شاهد جرم و جنایت در دیار پاکمان نباشیم.
با تشکر ارادتمند شما
گوران عزیزی عضو شورای اسلامی روستای زردوئی و مسئول روابط عمومی انجمن سبز زردوئی

$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$

photo_۲۰۱۷-۰۷-۰۳_۱۰-۴۸-۴۹

‌ ‍photo_۲۰۱۷-۰۷-۰۳_۱۲-۱۹-۱۷

به نام قاضی الحاجات
امام جمعه فرزانه، حکیم، مدیر و مدبر و رئیس محترم دادگاه کیفری ۲ شهرستان پاوه، جناب حاجی مامۆستا ملا قادر قادری، با کمال مسرت و افتخار باخبر گشتیم که در همایش سراسری قوەی قضائیه در سالن اجلاس سران تهران به عنوان قاضی نمونه کشوری برگزیده شدەاید. این دستاورد بزرگ را که با دلسوزی و زحمات بی شائبه شما در کسوت یک قاضی مثال زدنی و نیز پدر معنوی اورامانات و شهرستان پاوه حاصل شده، نشان از لیاقت و تدابیر حکیمانه حضرتعالیست. شمایی که به تعداد سالهای پربرکت عمر خویش و علی الخصوص ۳۹ بعد از انقلاب شکوهمند اسلامی، بر سر این این مردم منت دارید و ما را از گردنەهای پرتلاطم به سلامت عبور دادەاید. ما مردم این دیار رنگین به خون شهیدان، قدرتان را خواهیم دانست و برای طول عمر بابرکت حضرتعالی هر روز دست به دعا خواهیم شد. به امید روزی که با قلم عدل و داد شما قاضی نمونه، دیگر شاهد جرم و جنایت در دیار پاکمان نباشیم.
با تشکر ارادتمند شما
گوران عزیزی عضو شورای اسلامی روستای زردوئی و مسئول روابط عمومی انجمن سبز زردوئی

#################################

اندیشمندبزرگوارو گرانقدر جناب حاج ماموستا ملاقادر قادری
 امام جمعه محترم شهرستان پاوه و رئيس محترم دادگاه كيفری ٢ شهرستان پاوه
با تحیات و سلام و احترام حسن انتخاب شايان حضرتعالی را بعنوان” قاضی نمونه كشوری “
كه نشان از شايستگی و لیاقت کم نظیر جنابعالی می باشد به دستگاه  قضايی و مردم شريف استان کرمانشاه و علی الخصوص مردم غيور اورامانات  تبريك عرض می نمايم.

                         اختیار رحیمیان
             دهیار دودان وبه نمایندگی از            
                 اهالی روستای دودان

photo_۲۰۱۷-۰۴-۲۰_۲۱-۲۰-۴۲

بدینوسیله مراتب سرور وخوش حالی خودرا در خصوص انتخاب ومعرفی استاد گرانقدرجناب ماموستا ملا قادر قادری بعنوان قاضی نمونه وشایسته کشور صمیمانه تبر یک میگوءیم وخداوند قادر منان را سپاس گزاریم .

فقط میگویم هذا من فضل ربی
شورای اسلامی ودهیاری نوریاب

##############

برادر عزیز و گرانقدر جناب حاج ماموستا ملاقادر قادری

امام جمعه محترم شهرستان پاوه و رئيس محترم دادگاه كيفری ٢ شهرستان پاوهphoto_۲۰۱۷-۰۷-۰۲_۲۲-۱۶-۵۳

با تحیات و سلام و احترام حسن انتخاب شايان حضرتعالی را بعنوان” قاضی نمونه كشوری ”

كه نشان از شايستگی و لیاقت کم نظیر جنابعالی می باشد به دستگاه  قضايی استان و مردم شريف استان و مردم غيور اورامانات تبريك عرض می نمايم.

 

سید قاسم جاسمی

نماينده مردم شريف کرمانشاه و عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی در مجلس شورای اسلامی

##########

جناب حاج ماموستا ملاقادر قادری

حسن انتخاب حضرتعالی بعنوان قاضی نمونە کشوری مایە مباهات وافتخاراین ادارە فرهنگی گردیدلذا این انتخاب شایستە کە بە حق زیبندە آن جناب می باشد بەحضرتعالی تبریک می گوییمphoto_۲۰۱۷-۰۷-۰۲_۱۱-۳۹-۴۱

@@@@@@@@

یوسف امینی هانه گرمله:

یوکو محمدامینی

‍ جناب حاج ماموستا ملا قادر قادری

امام جمعه معزز و دلسوز پاوه

انتخاب شایسته  حضرتعالی را بعنوان قاضی نمونه کشور، که نشان از درایت و شایستگی جنابعالیست قلبا” و صمیمانه  تبریک و تهنیت عرض مینمایم.

$$$$$$$$$$$$$$$$$$$

کسب عنوان  شایسته و بجای  حاج  ماموستا ملا  قادر قادری رییس  محترم دادگاه  کیفری ۲ شهرستان پاوه را به عنوان قاضی  نمونه کشوری را خدمت  ایشان ومردم  شریف و بزرگوار اورامانات تبریک عرض مینماییم     

شورا و دهیاری روستا ی هانی گرمله

$$$$$$$$$$

این افتخار بزرگ ‌را به حاج ماموستای عزیز و خانواده محترمشان و جامعه روحانیت دلسوز و  مردم شریف و متدین و قضات محترم و مجموعه قضایی پاوه و اورامانات و استان کرمانشاه صمیمانه تبریک و تهنیت عرض می نماییم بهمن عزیزی

photo_۲۰۱۷-۰۷-۰۲_۱۶-۰۴-۴۳  photo_۲۰۱۷-۰۷-۰۲_۱۸-۴۷-۰۸ photo_۲۰۱۷-۰۷-۰۲_۲۰-۴۵-۱۰

درباره ی مـظفـر ولـدبیگی

ئه م وب سایت که له به ر چاوی خوینه رانی به ریزه ، له لایه ن مزه فه ري وه له د به گي و به هاوكاري هيوای برای ئه رکه کانی به ریوه ده چی . له خوینه رانی ئه م توره کومه لایه تیه داواکارین بو باشتر به ریوه بردنی،هاریکاری و هاوکاریمان بکه ن . بو په ره پیدانی زياتر به ژماره موبایلی 09183318945 یا ئیمه یلی mozafarnoryaw@yahoo.comپه یوه ندیمان پیوه بگرن . سه ربه رزیتان ئاره زومانه

8 دیدگاه

 1. ارسلان یزدان بخش

  تبریک فراوان خدمت دانشمندفرزانه جناب حاج ماموستا ملاقادرقادری براستی وجودایشان مایه مباهات وافتخارمیباشد.عمرتان باعزت وسایه تان مستدام

 2. a.valadbeigi1982@gmail.com

  خداوند سبحان راشاکریم وبرخودمیبالیم از انتخاب شایسته وبجای جناب حاجی ماموستا ملاقادرقادری به عنوان قاضی نمونه کشوری ،ضمن عرض تبریک به حضرتعالی وخانواده محترمتان و دیار اورامانات، ازدرگاه باری تعالی برایتان آرزوی سلامتی وتوفیق روزافزون خواستاریم انشاله که استاد گرانمایه سایه تان بر سرمان مستدام باد.

  احمدولدبیگی

 3. شارمیر فتاحی

  بسمه تعالی
  امام جمعه اندیشمند،حکیم و مصلح شهر پاوه جناب حاج ماموستا ملا قادر قادری با کمال خوشحالی انتخاب حضرتعای به عنوان قاضی نمونه کشوری به جناب عالی وخانواده محترم و تمامی مردم با وفای اورامانات ،جامعه روحانیت وخانواده قضایی تبریک عرض می نمایم و مایه افتخار و سر بلندی برای تمامی مردم عزیز دیارمان می باشد.

 4. احسان رضایی

  بسم الله الرحمن الرحیم
  کسی این افتخار مایه مباهات ما مردم روستا نوریاب است.و برای حاج ماموستا ملا قادر قادری آرزوی موفقیت روز افزون را از خداوند منان خواهانیم.

 5. نگین چنگیزی

  بنام خدا.آرزوی موفقیت وسلامت هرچی بیشترتان راازخداوندمنان خواستارم.انشالله همیشه سلامت باشیدبزرگ مردشهرپاوه.

 6. امام جمعه محترم وپدر دلسوز منطقه اورامانات جناب حاج ماموستا ،انتخاب حضرت عالی به عنوان قاضی نمونه کشوری به شما وخانواده محترمتان ومردم با فهیم اورامانات تبریک و تهنیت عرض منمایم که الحق مایه افتخار و سربلندی برای منطقه و دیار همیشه سر بلند اورامانات می باشید .اجرکم عندالله

 7. معتصم فارسی

  امام جمعه محترم ومحبوب،حکیم ومدبر.جناب حاج ماموستاملاقادرقادری انتخاب بجاوشایسته حضرتعالی به عنوان قاضی نمونه کشوری مایه افتخار،عزت وسربلندی وبرگ زرینی برای اورامانات می باشد.لذااین انتخاب شایسته وارزنده رابه حضرتعالی،اهل بیت محترم،مردم شریف اورامانات ،علمای معززوجامعه اهل سنت ایران راازصمیم قلب تبریک وتهنیت عرض نموده.عزت وسرافرازی دنیا وآخرت رابرایتان ازخداوندمنان مسئلت می نمایم.

 8. بهزاد امینی. ورا

  جناب آقای حاجی ماموستا ملاقادرقادری امام جمعه فرهیخته و محترم شهرستان پاوه ، انتخاب شایسته جنابعالی را بعنوان قاضی برتر و نمونه کشوری به شما و مردم خوب شهر و دیارمان تبریک عرض میکنم . به راستی که مایه افتخار هستید..

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.