1 2 3 4 5

مصاحبه سایت خبری تحلیلی ده نگی نوریاو با رئیس هیئت فوتبال شهرستان پاوه در رابطه با برنامه های سال جاری هیئت فوتبال پاوه

0000

مصاحبه سایت خبری تحلیلی ده نگی نوریاو با رئیس هیئت فوتبال شهرستان پاوه در رابطه با برنامه های سال جاری هیئت فوتبال پاوه

روز ۱۶ فروردین ماه ۱۳۹۶در خدمت جناب آقای سابق حسینی رئیس محترم هیئت فوتبال پاوه هستیم.ضمن عرض سلام و تبریک سال نو خدمت ایشان خواستاریم برنامه های آتی و پیش رو هیئت فوتبال پاوه را برای کاربران عنوان نمایند.

بنده هم ضمن عرض سلام و تبریک سال نو خدمت شما و کاربران گرامیتان عنوان مینمایم؛

 اولین برنامه ما برگزاری مسابقات فوتبال در رده سنی بزرگسالان در اواخر فروردین ماه میباشد.

برنامه ریزی این مسابقات به چه طوری صورت گرفته شده است؟؟

الحمد الله با توجه به حضور تیم فوتبال هانی گرمله در مسابقات لیگ دسته یک استان کرمانشاه و مهیا سازی و آماده شدن این زمین توسط مجموعه تیم فوتبال هانی گرمله و غلتک کوبی این زمین با همکاری شهردار محترم و شرایط این زمین بر آن آمدیم که با توجه به شرایط این زمین در این فصل یک دوره مسابقات فوتبال با عنوان ((جام بهاره))برگزار نمائیم.البته این مسابقات با همکاری اداره ورزش و جوانان شهرستان پاوه و سپاه ناحیه شهرستان پاوه در زمین چمن فوتبال روستای نوریاب خواهد بود.

مهلت ثبت نام،زمان قرعه کشی و برگزاری مسابقات را عنوان بفرمایید؟؟

مهلت ثبت نام از تاریخ ۱۳۹۶/۱/۱تا ۱۳۹۶/۱/۲۰ میباشد.و زمان قرعه کشی روز  چهارشنبه ۲۳ فروردین ماه راس ساعت ۱۰ صبح در اداره ورزش و جوانان شهرستان پاوه خواهد بود.و مسابقات تا قبل از پایان فروردین آغاز خواهند شد.

مسئولین برگزاری مسابقات چه کسانی خواهند بود؟؟

مسئولین برگزاری مسابقات جناب آقای سعدی بدری و جناب آقای اردلان نادرزاده خواهند بود که علاقمندان به حضور در این مسابقات میتوانند مدارک را تحویل  و یا سوالات خود را از جناب آقای بدری با شماره ۰۹۱۸۸۸۵۰۱۴۹ دکه مطبوعاتی واقع در میدان شهدا ((فلکه فرمانداری))بنمایند.

آیا در سال جاری در رشته ورزشی فوتبال شاهد حضور تیم های رده های پایه در مسابقات استانی خواهیم بود؟؟

بله ما امسال شاهد حضور تیم های فوتبال جوانان و نوجوانان در مسابقات قهرمانی استان خواهیم بود.با توجه به اینکه قبلا زمین مناسبی نداشته ایم خوشبختانه امسال با وجود زمین چمن روستای نسمه و در حال حاضر نوریاب مشکلی برای برگزاری و میزبانی مسابقات فوتبال نداریم.

تا به حال برای تیم جوانان اسپانسر جذب نموده ایم و در حال جذب اسپانسر برای تیم نوجوانان خواهیم بود.

تکلیف زمین فوتبال فرسوده نوریاب چه خواهد شد؟؟

با توجه به رایزنی هایی که رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان پاوه در سطح استان داشته اند.

قرار بر این شد که طبق کمیسیون ماده ۲۷ این زمین به بخش خصوصی واگذار گردد.و به یک زمین مصنوعی استاندارد تبدیل شود.

البته بنده از شورا و دهیار محترم روستا نوریاب درخواست همکاری و پیگیری را دارم و از آنها خواهشمندم خود را به عنوان متولی اصلی بدانند و به این امر بی تفاوت نباشند.و زمین فوتبال روستا نوریاب به یک دغدغه برای مسئولین شهرستان و استان تبدیل شده است‌.

کلام پایانی؟؟؟؟

در واقع ما نتوانسته ایم به خوبی از اماکن های ورزشی شهرستان نگهداری نمائیم.و از مردم و مسئولین و سرمایه گذاران خواهشمندیم که به ورزش و جوانان شهرستان پاوه بی اعتنا نباشند.تا بتوانیم باز هم شور و شوق گذشته را در بین جوانان ایجاد نمائیم.

از مجموعه سایت زحمت کش و همیشه در صحنه ده نگی نوریاو و دیگر سایت های شهرستان تقدیر و تشکر مینمائیم.

تهیه  و هماهنگی گزارش:جناب آقای احسان رضایی

 

درباره ی مـظفـر ولـدبیگی

ئه م وب سایت که له به ر چاوی خوینه رانی به ریزه ، له لایه ن مزه فه ري وه له د به گي و به هاوكاري هيوای برای ئه رکه کانی به ریوه ده چی . له خوینه رانی ئه م توره کومه لایه تیه داواکارین بو باشتر به ریوه بردنی،هاریکاری و هاوکاریمان بکه ن . بو په ره پیدانی زياتر به ژماره موبایلی 09183318945 یا ئیمه یلی mozafarnoryaw@yahoo.comپه یوه ندیمان پیوه بگرن . سه ربه رزیتان ئاره زومانه

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.