1 2 3 4 5

عیادت امام جمعه محترم شهرستان پاوه از شاعر و هنرمند کاک مومن یزدان بخش

۲۰۱۷۰۳۲۵_۱۹۵۲۰۸

عیادت امام جمعه محترم شهرستان پاوه از شاعر و هنرمند کاک مومن یزدان بخش

به گزارش سایت ده نگی نوریاو؛ ماموستا ملا قادر قادری در این عیادت، روند درمان و وضع جسمانی او را از خانواده این شاعر نامدار جویا شد .

 استاد مومن یزدانبخش از شاعران سرشناس اورامانات به شمار می‌آید ،از این رو امیدواریم كه وی هر چه زودتر سلامت خود را به دست آورد و سایه‌اش همچنان بر سر خانواده و شعر و ادبیات اورامانات باقی بماند.”

 “مومن یزدانبخش ” از جمله شاعران پیشکسوت در عرصه شعر و هنر اورامانات است.

کاک مومن یزدانبخش ۲ ماه گذشته به علت افتادن از روی پشت بام منزل شخصی و رفتن در کما در بیمارستان  بستری شده و آن‌گونه كه مشاهده  نمودیم حال وی رو به بهبود است.

جناب حاج ماموستا ملا قادر قادری امام جمعه محترم شهرستان پاوه، علي رغم مشغله کاری و اداری و حل و فصل مشکلات مردم که عهده دار آن هستند، هیچوقت در عیادت از بیماران كوتاهي نميكنند، به طوريكه بصورت مرتب در برنامه روزانه خويش عيادت از بيماران و سالخوردگان را مي گنجانند.

 در همين راستا كاك مومن یزدانبخش یکی از آن بیمارانی بوده اند که امروز ۵ فروردین ماموستا قادری از ایشان عیادت نمودند.

در پايان لازم ميدانيم به نوبه خود از جناب حاج ماموستا قادری كه اين سنت حسنه را زنده نگه داشته اند نهایت تقدیر و تشکر را داشته و برای کاک مومن آرزوی سلامتی مینمائیم.

۲۰۱۷۰۳۲۵_۱۹۵۲۲۳

درباره ی مـظفـر ولـدبیگی

ئه م وب سایت که له به ر چاوی خوینه رانی به ریزه ، له لایه ن مزه فه ري وه له د به گي و به هاوكاري هيوای برای ئه رکه کانی به ریوه ده چی . له خوینه رانی ئه م توره کومه لایه تیه داواکارین بو باشتر به ریوه بردنی،هاریکاری و هاوکاریمان بکه ن . بو په ره پیدانی زياتر به ژماره موبایلی 09183318945 یا ئیمه یلی mozafarnoryaw@yahoo.comپه یوه ندیمان پیوه بگرن . سه ربه رزیتان ئاره زومانه

3 دیدگاه

  1. کار انسانی و خداپسندانه ای بود باآرزوی شفای عجل برای شاعرشهرمان

  2. سلام دورد به جناب حاج موستا ملاقادرقادر امام جمعه محترم پاوه این حرکت سنت نبی اکرم (ص) موفق بشد وبرای کاک مومن ازخداوند سبحان شفا وسلامی راخوهنیم انشاالله هرچه زودتربهبودیابد

  3. همیشه دعا کرده ام خدایا ماموستا را برای ما نگه داری چه مرد نورانی و دانشمندی درود خدا بر ماموستا قادری

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.