1 2 3 4 5

نامه سرگشاده ورزشکاران و اهالی روستای نوریاب خطاب به اداره گاز شهرستان پاوه و ارگانهای زیر ربط

DSC08371

نامه سرگشاده ورزشکاران و اهالی روستای نوریاب خطاب به اداره گاز شهرستان پاوه و ارگانهای زیر ربط
 
جلوگیری از افتتاح تنها سالن ورزشی نوریاب به دلیل نبود گازکشی و تمهیدات لازم!
پس از سالها انتظار جوانان روستای نوریاب وورزشکاران پاوه در سفر پرخیر و برکت مقام معظم رهبری بودجه یک سالن ورزشی به روستا نوریاب اختصاص داده شد. آرزوی جوانان این روستا به واقعیت تبدیل شد و اوایل سال ۹۳ کلنگ زنی آن آغاز گردید. مقرر شد که ۲۲ بهمن سال ۱۳۹۴ سالن مذکور افتتاح شود.اوایل ۲۲ بهمن ۹۴ بود که ناگهان خبری تکان دهنده داشت! آن هم فروریختن دیوار سالن ورزشی نوریاب بود که باعث شده است این سالن چند هفته با تاخیر افتتاح شود‌.این خبری بود که در برخی سایت های شهرستان نیز درج و منتشر شد.
مردم و جوانان نوریاب از اصل ماجرا بی اطلاع بودند.زیرا اکنون که ۲ فروردین ۹۶ است و دقیقا یک سال از قول پیمانکار برای افتتاح سالن ورزشی نوریاب گذشته است، متاسفانه اطلاع دادند که گاز این سالن هنوز وصل نشده است. طی تماسی که با پیمانکار گرفتیم گفتند به علت نبودن زمین سالن ورزشی نوریاب در حریم اداره گاز ما نمیتوانیم برای این سالن ورزشی خط لوله گاز بیاوریم.
حالا سوال ما این است اگر سالن ورزشی روستا نوریاب در خارج از محدوده اداره گاز شهرستان پاوه است چرا از اول روز اداره ورزش و جوانان شهرستان پاوه مجوز ساخت این سالن ورزشی را داده است ؟
آیا اداره گاز شهرستان پاوه که در مدت ساخت سالن ورزشی در حال گاز کشی برای روستا نوریاب بودند نتوانستند نامه نگاری به اداره ورزش و جوانان شهرستان پاوه و یا پیمانکار مربوطه داشته باشند که این سالن ورزشی در خارج از محدوده اداره گاز شهرستان پاوه است و به آن گاز داده نمیشود؟
حال ما امیدواریم که ادارات ذی ربط به جای بی توجهی به این مسئله و انداختن توپ در زمین یکدیگر به فکر راه چاره باشند.چون سالن ورزشی نوریاب یک سال از وعده افتتاح شدنش میگذرد.
دهیار و شورای زحمت کش روستای نوریاب چندین بار و به طور جد پیگیر این مسئله بوده اند اما به نتیجه ای نرسیده اند و امیدوارم این درخواست ما پایانی بر این ماجرا باشد.
حریم خارج  ازمحدوده طرح هادی  روستا وموافقت نکردن بنیاد مسکن مانع این امر شده است. طبق بررسی های به عمل آمده  وبررسی قضیه شورای محترم نوریاب مصوبه رسمی شورا قول مساعدت وهمکاری لازم درخصوص حفر مسیر   لوله گذاری ورفع معارض همکاری لازم را انجام داده ولی متاسفانه تا این تاریخ هیچ گونه همکاری و مساعدتی ازطرف اداره گاز به عمل نیامنده است.
جای تاسف وتامل است که اداره ورزش وجوانان استان کرمانشاه به جای حل مشکلات وموانع پیش روی این سالن به فکر مزاییده آن است گویا آقایان ازعدم تکمیل این سالن بی خبرند واین سالن راهمانند سالنهای دیگرشهرستان پاوه می خواهند با پول هنگفتی که ازجوانان ورزشکاروورزش دوست مرزنشین ما می گیرند کرایه دهند!

ازطرف ورزشکاران واهالی نوریاب

سالن نوریاو کف پوش95-7-28 (11) سالن نوریاو کف پوش95-7-28 (29) سالن نوریاو94-10-23 (13) مظفر-وسالن94-7-28-1 مظفر-وسالن94-7-28-2 مظفر-وسالن94-7-28-3 مظفر-وسالن94-7-28-5

درباره ی مـظفـر ولـدبیگی

ئه م وب سایت که له به ر چاوی خوینه رانی به ریزه ، له لایه ن مزه فه ري وه له د به گي و به هاوكاري هيوای برای ئه رکه کانی به ریوه ده چی . له خوینه رانی ئه م توره کومه لایه تیه داواکارین بو باشتر به ریوه بردنی،هاریکاری و هاوکاریمان بکه ن . بو په ره پیدانی زياتر به ژماره موبایلی 09183318945 یا ئیمه یلی mozafarnoryaw@yahoo.comپه یوه ندیمان پیوه بگرن . سه ربه رزیتان ئاره زومانه

2 دیدگاه

  1. براستی بسیار جای تاسف است که اینگونه مسولین بدون توجه به وضعیت روستا وجوانانش سرمایه های مادی ومعنوی را به تاراج میدهند

  2. سلام انشاالله سرنوشته سالن شما دوچارکم لطفی مسولین اداره ورزش وجوانان نشو د ماننده زمین فوتبال به خرابه تبدیل نشود وهچ کسی حاضرنیست مسولیت زمین فوق قول کند چرا؟؟؟؟!!!!

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.