1 2 3 4 5

کسب دو مقام کشوری توسط دو معلم جوان نروی شاغل در منطقه باینگان

photo_2017-03-14_13-53-37

کسب دو مقام کشوری توسط دو معلم جوان نروی شاغل در منطقه باینگان

ده نگی نوریاو:دبیر هنر و عربی منطقه باینگان استان کرمانشاه رتبه های اول و سوم مسابقات کشوری را کسب کردند.
در فراخوان طراحی و ساخت مکالمه(زبان عربی)که از طرف دبیرخانه کشوری برگزارشد جمیل رحیمی حائز رتبه سوم کشوری شد،همچنین عبدالراغب ملکی نیا دبیر هنر مدارس منطقه باینگان در چهاردهمین مسابقات کشوری اریگامی که بهمن ماه امسال در دانشکده طراحی و نقاشی دانشگاه تهران برگزار شد توانست با توانمندی مقام اول رو کسب نمایند.

حبیب اله مستوفی رئیس آموزش و پرورش باینگان در پی موفقیت این دو فرهنگی پرتلاش در مسابقات کشوری  در پیامی اینچنین تقدیر و تشکر کرده است:
برومند باد آن همایون درخت///که در سایه آن توان برد رخت

برآمدن سرآمدان سرفراز وادی جوشش و کوشش(تعلیم و تربیت)همکاران ارجمند آقایان عبدالراغب ملکی نیا و جمیل رحیمی و درخشش گوهر آسایشان بر بلندای بام کشور و کسب رتبه های اول و سوم کشوری در هنر(اریگامی )و مکالمه زبان عربی،نخست بر خود این عزیزان وخانواده های محترمشان و نیز بر تمامی کوشندگان آموزش و پرورش منطقه باینگان مبارک باد.براستی که این توفیق هم بر رغبت راغبان خدمت افزود و هم لبخند رضایت را بر چهره جمیل آموزش و پرورش این منطقه محروم نشاند.سلامت همراه و سعادت در راه همکاران پر تکاپویمان باد.

photo_2017-03-14_14-01-14

photo_2017-03-14_13-56-33

آقای عبدالراغب ملکی نیا نفر اول چهاردمین مسابقات کشوری اوریگامی(*اوریگامی : خلق شکل های زیبا با استفاده از تا کردن کاغذ*)

photo_2017-03-14_13-56-40

آقای جمیل رحیمی نفر سوم کشوری طراحی و ساخت مکالمه زبان عربی👆

درباره ی مـظفـر ولـدبیگی

ئه م وب سایت که له به ر چاوی خوینه رانی به ریزه ، له لایه ن مزه فه ري وه له د به گي و به هاوكاري هيوای برای ئه رکه کانی به ریوه ده چی . له خوینه رانی ئه م توره کومه لایه تیه داواکارین بو باشتر به ریوه بردنی،هاریکاری و هاوکاریمان بکه ن . بو په ره پیدانی زياتر به ژماره موبایلی 09183318945 یا ئیمه یلی mozafarnoryaw@yahoo.comپه یوه ندیمان پیوه بگرن . سه ربه رزیتان ئاره زومانه

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.