1 2 3 4 5

دانش آموزی بیمار چشم انتظار یاری سبزتان است

photo_2017-01-11_18-01-14

دانش آموزی بیمار چشم انتظار یاری سبزتان است

ده نگی نوریاو:سامان رستمی دانش آموزی مستعد و توانا از خطه نوسود و روستای مرزی دزآور است که این روزها درگیر بیماری ناخواسته و صعب العلاجی شده است . سمان ازجمله دانش آموزان مستعد، مودب و با درک و فهمی است که متاسفانه جسم و چهره معصوم و پاک و پر از آرزویش  این روزها گرفتار بیماری سختی شده است که صد البته سنگینی هزینه دارو و درمان این بیماری، تحمل و توان بیمار را به حداقل رسانیده است. سامان کلاس هشتمی دو سال است که حتی نمی تواند به مدرسه برود و آرام و ساکت به روزهای پرالتهاب پیش روی خود فکر می کند که سرنوشتش با بیماری ، کتاب ،کیف ، دوستان و مدرسه اش چه می شود.

 

سامان سه بار زیر تیغ جراحی رفته است و علی رغم کودکی بسیار زود دردهای مردانه را چشیده است همانطور که مدیر مدرسه اش می گفت فهم و درک سامان بیش تر از سنش بنظر می آید.

 

سامان در روستای صفر مرزی دزآور در کنار تمام محرومیتها و نداری های خانواده اش بی صدا و در سکوت دردهایش را تحمل می کند و حتی فریادی برای دردهایش ندارد.

 

او این بار در سه جبهه سخت باید بجنگند اول دردها و ضجه های ناشی از بیماری و دوم هزینه های سخت و سنگین ناشی از بیماری اش و سوم فقر مادرش که چگونه باید با این رنجها و نداری ها و غصه فرزند زندگی را سپری کند.

 

سامان در خانواده ای بی بضاعت و فقیر بزرگ شده است که با مادر و برادر کوچکش زندگی می کند و فاقد هرگونه منبع درآمدی می باشند

چشم امید روستا به استعداد سامان بود ولی دست بر قضا اکنون او چشم به دست و همت مردم است.

 او چون بزرگ مردانی کوچک رفتار می کند و تربیت و رفتارش زبانزد خاص و عام است. با وقار و تومانینه و بزرگ منشی کوچه های کودکیش را طی کرد و به نوجوانی رسید.

سامان را فقیر و ندار نمی پنداریم، هزینه های پزشکی سرسام اور هستند.

پس در جبران بخش بسیار کوچکی از این هزینه ها، قطره قطره دریا شویم.

 

بیاییم با کمترین کمک، بیشترین امید را به این خانواده ارزانی بداریم و دجله را غرق در محبت و همیاری خود کنیم و بدانیم دنیا گرد است و می گردد.

 

دوستان عزیز و همراهان و همیاران گرامی،

همیاری نقدی خود را به شمارە حساب  👇👇👇

۰۳۱۴۸۴۲۴۱۵۰۰۵

 و شماره کارت 👇👇👇

۶۰۳۷۹۹۷۲۸۴۸۴۲۶۶۴

 

بانک ملی به نام ذکریا صالحی واریز نمایید

باتشکر هیمن شریفی

 

درباره ی مـظفـر ولـدبیگی

ئه م وب سایت که له به ر چاوی خوینه رانی به ریزه ، له لایه ن مزه فه ري وه له د به گي و به هاوكاري هيوای برای ئه رکه کانی به ریوه ده چی . له خوینه رانی ئه م توره کومه لایه تیه داواکارین بو باشتر به ریوه بردنی،هاریکاری و هاوکاریمان بکه ن . بو په ره پیدانی زياتر به ژماره موبایلی 09183318945 یا ئیمه یلی mozafarnoryaw@yahoo.comپه یوه ندیمان پیوه بگرن . سه ربه رزیتان ئاره زومانه

2 دیدگاه

  1. سلام باتشکر از همیاری و همکاری در جهت امورات بشردوستانه،لطفا شماره تلفنی از اون خانواده یا اقای صالحی درج بفرمایید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.