1 2 3 4 5

مدیر آموزش و پرورش شهرستان پاوه از دکتر نقشبندی متخصص قلب و عروق تقدیر کرد

dscn7656

مدیر آموزش و پرورش شهرستان پاوه از دکتر نقشبندی متخصص قلب و عروق تقدیر کرد

 

مدیر و کارکنان آموزش و پرورش شهرستان پاوه صبح دیروز باحضور در کلینیک تخصصی بیمارستان قدس پاوه از دکتر نقشبندی متخصص قلب و عروق تجلیل کردند.

 

به گزارشده نگی نوریاو وبه نقل از روابط عمومی مدیریت آموزش و پرورش شهرستان پاوه، مدیر و کارکنان آموزش و پرورش شهرستان پاوه در دیداری صمیمی به پاس زحمات صادقانه و تلاش بی وقفه دکتر نقشبندی در محل کار وی حاضر شدند و از ایشان تقدیر و تجلیل کردند.

 

برزگرفرد مدیر آموزش و پرورش پاوه در این دیدار با بیان اینکه داشتن مهارت و تخصص در کنار اخلاق حسنه نعمت و موهبت بزرگی است که خداوند تبارک و تعالی به دکتر نقشنبدی ارزانی داشته است، افزود: جامعه فرهنگیان شهرستان همواره قدردان زحمات شما و دیگر پزشکان منطقه هستند و به این مناسبت ما به خدمت رسیدیم تا حامل پیام تقدیر قشر فرهنگی شهرستان باشیم.

 

دکتر نقشبندی نیز با بیان اینکه من شاگردی معلمان و اساتید بزرگی چون شما را کرده ام، گفت: از محبت و حسن نیت شما و تمامی فرهنگیان عزیز شهرستان نهایت تقدیر و تشکر را دارم.

 

وی در ادامه افزود: اگر اخلاق حسنه ای هست درواقع بازتاب رفتار خوب مردم است، چراکه با مردم قدرشناس و بزرگوار شهرستان پاوه که نیک اندیشی و حسن خلقشان شهره عام و خاص است نمی توان به شیوه ای دیگر برخورد کرد.

 

گفتنی است در این دیدار که معاون پشتیبانی و جمعی از کارشناسان آموزش و پروش حضور داشتند مختار برزگرفر مدیر اداره به نمایندگی از جامعه فرهنگیان شهرستان به پاس تقدیر از زحمات دکتر نقشبندی لوح سپاسی به ایشان تقدیم نمود.

dscn7658 dscn7660 dscn7662

درباره ی مـظفـر ولـدبیگی

ئه م وب سایت که له به ر چاوی خوینه رانی به ریزه ، له لایه ن مزه فه ري وه له د به گي و به هاوكاري هيوای برای ئه رکه کانی به ریوه ده چی . له خوینه رانی ئه م توره کومه لایه تیه داواکارین بو باشتر به ریوه بردنی،هاریکاری و هاوکاریمان بکه ن . بو په ره پیدانی زياتر به ژماره موبایلی 09183318945 یا ئیمه یلی mozafarnoryaw@yahoo.comپه یوه ندیمان پیوه بگرن . سه ربه رزیتان ئاره زومانه

6 دیدگاه

 1. دکتر نقشبندی در این مدتی که در پاوه مشغول امر خطیر طبابت هستند به لطف داشتن دانش روز و در کنار آن وظیفه شناسی و حس نوعدوستی و برخورد مناسب با بیماران در بین مردم قدرشناس پاوه جایگاه خاصی پیدا کرده اند من نیز به عنوان یک فرهنگی ضمن تشکر از این پزشک عالیقدر کار نیک همکارانم در آموزش و پرورش را ارج نهاده و ار آنان کمال تشکررادارم

 2. محمدجلال بهرامی

  با تشکرفراوان از اقدام بجا ودرست مدیریت محترم وکارکنان آموزش وپرورش پاوە به پاس قدردانی از زحمات بی وقفه ی پزشک متخصص قلب بیمارستان پاوه جناب دکترنقشبندی عزیز ومحترم.

 3. کامل ولدبیگی

  باتشکرازجناب آقای برزگرفرددرجهت ارج نهادن به مقام شامخ پزشکان ؛علی الخصوص جناب آقای دکترنقشبندی که زحمات زیادی دردرمان مردم متحمل وپیگیرمشکلات درمانی می شودجزاکم الله انشالله جامعه پزشکی نیزچنین تدبیری درموردفرهنگیان داشته باشند

 4. فقط می تونم بگم جناب آقای دکتر نقشبندی (خسته نباشی).

 5. براستی مردی بااین خصایص ویژه انسانی شایسته تقدیراست

 6. با سلام
  این روزا تو مدرسه همه اش ذکر خیر آقای دکتر و محبت های بی نظیرش زبانزد همکاران است.و از قضا اکثر همکاران با دکتر برخورد داشتند .اما شایع شده که دکتر دارند از پاوه میرند چقدر صحت داره؟
  من که حالم گرفت و جدی جدی اشک ریختم! !!!!

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.