1 2 3 4 5

نشست اتاق اصناف و روسای اتحادیه های صنفی پاوه با اصحاب رسانه برگزار شد

img_6920

نشست اتاق اصناف و روسای اتحادیه های صنفی پاوه با اصحاب رسانه برگزار شد

دیشب ۱۳۹۵/۱۰/۱۹ساعت ۲۰:۰۰جلسه ای برای بازگویی عملکرد ۲ ساله اداره اصناف با اصحاب رسانه در اداره اصناف برگزارگردید.

به گزارش سایت ده نگی نوریاو؛دیشب مورخ ۱۳۹۵/۱۰/۱۹جلسه ای در اداره اصناف شهرستان پاوه با حضور اصحاب رسانه شهرستان پاوه برگزار گردید.
در این جلسه که نزدیک به ۲ ساعت و نیم به  طول انجامید در نهایت با تقدیر و اهدا هدایایی از طرف اداره اصناف به اصحاب رسانه به پایان رسید‌.

در این جلسه تمام اصحاب رسانه شهرستان،نماینده تعزیرات حکومتی رئیس اداره اصناف معاون و تمام کارمندان و رئیسان تمام اتحادیه ها حضور داشتند.
 
در ابتدا این جلسه جناب آقای بهروز شفیعی رئیس اداره اتاق اصناف شهرستان پاوه از حضور و تلاش سایت های شهرستان تقدیر و تشکر نمودند و از همراهی سایت های شهرستان با این اداره نهایت تقدیر و تشکر را داشتند.

ایشان در ادامه مبحث اصلی خود را چنین بیان نمودند:
تمام کارهای اتاق اصناف را به دو بخش تقسیم بندی نمودند.
۱-فعالیت درون سیستمی
۲-فعالیت برون سیستمی

ایشان فرمودند هنگامی که ما این اداره را تحویل گرفتیم دارای اختلافات شدید و بدهی ۴۰ میلیون تومانی بود.بجز این ۱۵ میلیون جریمه اداره بیمه  و ۸ ماه حقوق عقب افتاده بوده است کا تمام این بدهی ها با خواست الهی و همراهی و همکاری همکاران پرداخت گردید.
ایشان کارهای درون سیستمی را به ۳ بخش تقسیم نمودند.
۱-پرداخت تمام بدهی های قبلی
۲-تهیه خودرو برای اداره اصناف
۳-دستکاری ساختمان قبلی اصناف با همکاری شهرداری
که از همین جا جادارد تقدیر ویژه ای بکنیم از شهرداری برای دستکاری ساختمان قبلی

در ادامه ایشان برنامه های برون سیستمی خود را به دو بخش تقسیم نمودند؛
۱-همکاری با سازمان ها انجمن ها و ادارات و تیم های ورزشی در حد توان
۲-تعامل و تفاهم با تمام ادارت

ایشان در پایان  از نمایندگان دولت تدبیر و امید از جمله آقای ایده پور در خواست نمودند که از اداره اصناف شهرستان پاوه حمایت نمایند.
مدیر بازرسی و نظارت اصناف هم در این نشست به ارائه اقدامات و عملکرد این واحد در ابتدای سال ۹۵ پرداخت و گفت:از ابتدای سال ۹۵ تا اول دی ماه امسال نزدیک به ۳۰۰ واحد صنفی بدون پروانه کسب شناسایی شده اند که از این تعداد برای ۱۹۰ واحد صنفی جواز کسب صادر شده است.

صهیب زربان گفت:تعداد تشکیل پرونده های صنفی متخلف ۱۶۰ مورد بوده اند که از این تعداد به نسبت نوع تخلفات آنها مبلغی بالغ بر ۱۶۰ میلیون ریال(۱۶ میلیون تومان)تشکیل،که جهت اعمال قانون به تعزیرات حکومتی پاوه ارسال شده اند.

زربان افزود:یشترین تخلفات انجام شده از واحد های صنفی مربوط به گرانفروشی،کم فروشی و عدم درج قیمت بوده است که از ابتدا هدف ما و بر اساس سیاست کاری اتاق اصناف سراسر کشور به صورت ارشادی و تذکر عمل کرده که اگر چنانچه واحد صنفی تکرار تخلف داشت فورا در محل واحد صنفی برای متخلف تشکیل پرونده گردیده و به تعزیرات حکومتی ارسال شده است.

وی در ادامه افزود:۸۰ مورد شکایت به صورت تلفنی و حضوری به ثبت رسیده که پس از بررسی شکایات و با حضور شاکی و متشاکی تعدادی  از آنها در محل به نتیجه رسیده و کسانی هم که تخلف آنها محرز و ثابت شده است،تشکیل پرونده گردیده است.

وی به بازرسی های مداوم و مستمر به صورات روزانه از کالاهای اساسی در سطح شهر و روستا اشاره کرد و گفت:قطعا با متخلفین و سوء استفاده کنندگان برخورد خواهد شد و در این زمینه هم نیاز است مردم هم مواردی از تخلف را مشاهده میکنند با شماره های ۴۶۱۲۳۶۲۱و ۴۶۱۳۶۴۲۰واحد بازرسی و نظارت اصناف تماس حاصل نمایند.

تهیه گزارش آقای احسان رضایی

img_6929 img_6930 img_6935 img_6941 img_6949 img_6950 img_6952 img_6958 img_6959 img_6974 img_6976 img_6983img_7024img_7023

درباره ی مـظفـر ولـدبیگی

ئه م وب سایت که له به ر چاوی خوینه رانی به ریزه ، له لایه ن مزه فه ري وه له د به گي و به هاوكاري هيوای برای ئه رکه کانی به ریوه ده چی . له خوینه رانی ئه م توره کومه لایه تیه داواکارین بو باشتر به ریوه بردنی،هاریکاری و هاوکاریمان بکه ن . بو په ره پیدانی زياتر به ژماره موبایلی 09183318945 یا ئیمه یلی mozafarnoryaw@yahoo.comپه یوه ندیمان پیوه بگرن . سه ربه رزیتان ئاره زومانه

9 دیدگاه

 1. نظارت به ارایه هرچه بهتر کالاهای مصرفی مردم کمک میکند وباعث خدمات بهتر میشود

 2. سمساری کلیان

  بعنوان یک بازاری تا جایی که خبر دارم اصناف پاوه یک تشکیلات مافیایی است که بر اساس فامیل بازی و عشیره گرایی انتخاب میشوند و ربطی به بازار و بازاریان ندارند.
  تشکیلاتی که فقط خود و همشهریانش را به رسمیت میشناسد از نظر ما فاقد رسمیت است. اصناف در شکل قانونی از طریق انتخابات تعیین میشوند و منعکس کننده خواست و مطالبه همه اقشار بازار بدون توجه به زبان و محل تولد است اما من و همکارانم هنوز نمیدانیم این افراد چگونه انتخاب شده اند و چرا بازاریان را به دو گروه خودی و غیر خودی تقسیم کرده اند.

  • انكه نداند و بداند كه نداند
   لنگ لنگان خرك خود به منزل مقصود برساند
   انكه ندانن و نداند كه نداند
   تا ابد الدهر در جهل مركب بماند
   دوست عزيز انتخابات اتحاديه نزديك به سي سال است كه در ايران با شديد ترين نظارت ها انجام مي پذيرد و يكي از دمكراتيك ترين انتخابات دنياست فارغ از هرگونه انگيزه اي ، جهت استحضار حضرتعالي به استحضار مي رساند در ميان ١٤ نفر رياست منتخب اتحاديه از تمامي شهرستان و با گويش هاي مختلف( اتحاديه عكاسان: نورياب- اتحاديه خدمات اتومبيل : ساتياري- اتحاديه فرش: دزاوري- اتحاديه اتحاديه طلافروشان: خانقايي و…در ضمن تمامي هيئت مديره هاي اتحاديه ها نيز تلفيقي از تمامي شهرستان است ) دوست عزيز كج نظري است كه هنوز اندر خم يك كوچه ايم . اميدوارم موفق باشيد .

 3. باعرض سلام، در جواب سمساری کلان عرض می کنم که انتخابات هر اتحادیه جداگانه بر گزار میشود که همان همصنفان خود آنها را انتخاب می کنند ودر مجموع نزدیک به۱۴ رئیس اتحادیه انتخاب واز این چهارده نفر انتخابات داخلی صورت گرفته که ۵ نفر بعنوان هیئت رئیس انتخاب ونفراول آنها بعنوان رئیس اتاق اصناف معرفی میگردد.ضمنا جنابعالی هم اگر دلسوز شهرستان هستی لطفا در انتخابا آینده شرکت نمائید تا برای اصناف وشهرستان مثمر ثمر باشید.

 4. سمساری بیخبر

  سلام سمسار کلیان شما چند ساله مغازه داری که از حق و حقوق خودت خبر نداری.وقتی خودت سرت رو تو برف کردی چگونه میخواهی کسی از حق و حقوقت دفاع کنه .حتما جواز نداری و تو کلاسهای اموزشی شرکت نکردی وگرنه اقای شفیعی تو کلاسهای اموزشی کاملا توضیح میده.ولی در کل افرین به اقایرشفیعی که به خودشون جرات دادند و همچین جلسه پمرسش و پاسخی گذاشتن

 5. اینکه درمقابل گفته های سمساری با آگاهی پاسخگو هستید یکی آمار روسای اتحادیه‌ها را دارد یکی خبر فاقد پروانه کسبی و بدهی را، معلومه از اعضا اطاق اصناف هستید در برگزاری انتخابات سالم شکی نیست سوالات دیگری در اذهان بازاریان است ………

 6. بله جناب به اصطلاح عدالت اگر شما هم بازاری و دارای پروانه کسب می بودی این آمارها ی ساده صنفی را یاد میگرفتی

 7. فروشگاه بهار

  من هم چند ساله بازاری هستم نمیدانم این افراد کجا هستند و کارشان چیست
  فقط گاهی می آیند یک پولی میگیرند و میروند

 8. مغازه کفش فروشی

  اصناف اگر دلسوز بازاریها هستند یک فکری به حال ما بکنند کرایه دکان را از جیب خودمان میدهیم خرج زن و بچه و وام و قسط را چکار کنیم اگر مغازه را جمع کنیم کار دیگری بلد نیستیم

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.