1 2 3 4 5

ماموستا قادری: خدمات دولت قابل قیاس با زحمات و دلسوزی مردم پاوه نیست

photo_2017-01-05_22-31-33

ماموستا قادری: خدمات دولت قابل قیاس با زحمات و دلسوزی مردم پاوه نیست

 

 ماموستا قادری در جلسه شورای اداری شهرستان پاوه که با حضور جمعی از مدیران وزارت نیرو برگزار شد، گفتند: ما اقرار و اعتراف داریم دولتها در جمهوری اسلامی در حد توان کارهای خدماتی زیادی مانند آب، برق، گاز، جاده و… انجام داده و برای بهداشت و رفاه مردم زحمت کشیده اند، ولی اگر این خدمات را با زحمات و دلسوزی مردم اورامانات بخصوص پاوه مقایسه کنیم، این کارها و اقدامات خیلی کم و قابل قیاس نیست.

 

به گزارش ده نگی نوریاو وبه نقل ازپایگاه اطلاع رسانی دفتر امام‌جمعه پاوه؛ ماموستا ملاقادر قادریدر جلسه شورای اداری پاوه که امروز در سالن جلسات فرمانداری و با حضور برخی از مدیران ارشد وزارت نیرو، تنی چند از مدیران کل استان و برخی از مسئولین اداری شهرستان برگزار شد، ضمن اظهار خوشحالی از حضور مسئولان حاضر و تقدیر از بانی جلسه آقای ایده پور، فرماندار و داعی مسئولان آقای نادری نماینده اورامانات، گفتند: ذات سفر و حضور مسئولان در مناطق مرزی و محرومی همچون پاوه، جوانرود، روانسر و ثلاث باباجانی، کاری پسند و جای تقدیر دارد.

 

🔴 سفر مسئولان، چند ماه مانده به انتخابات بیشتر تبلیغاتی است

 

امام‌جمعه پاوه افزودند: تجربه ۳۷ ساله نشان داده سفر مسئولان، چند ماه مانده به انتخابات بیشتر تبلیغاتی است، معهذا امیدواریم این سفر با هر انگیزه ای انجام گرفته، منشاء خیر برای منطقه باشد.

 

🔴 ۵ استاندار عوض شدند، اما مشکل آب پاوه هنوز حل نشده است!!

 

وی با اشاره به مشکلات شهرستان پاوه افزودند: مشکل اصلی شهر ما که باید به آقایان وزارت نیرو برسانیم، مشکل بی آبی است؛ برای رفع این مشکل ۶سال پیش توسط استاندار وقت جناب مهندس غفوری کلنگ انتقال آب هانی کوان به پاوه زده شد، در این مدت ۵ استاندار محترم به استان آمده اند و رفته اند، اما مشکل ما هنوز حل نشده است.

 

ایشان تصریح کردند: اگر دولت محترم بودجه ندارد، این یک بحث است و اگر مدیران استان نسبت به این موضوع بی توجه اند، بحثی دیگر، که از نظر ما بخش دوم است، خداو پیامبر شاهد باشند از مدیران استان گله مندیم.

 

🔴 مجریان سد داریان برای مردم این دیار کاری نکردند

 

ماموستا قادری در ادامه با اشاره به بی توجهی مجریان سد داریان و آب نیرو به منطقه گفتند: در طول ۹ سال گذشته جاده های ما تحت فشار وسایل نقلیه سنگین سد خراب شده است، و این آقایان ۹ میلیون تومان برای جبران این خسارتها هزینه نکردند

 

وی افزوند: خوشحال بودیم مجریان طرح سد داریان مردم ما را بیش از این آزار نمی دادند و کاری می کردند که در غیاب آنها، برایشان داعی خیر می کردیم، نه اینکه کار خودشان را انجام دادند و کاری برای این مردم نکردند.

 

🔴 خدمت به مردم یک وظیفه است / خدمات دولت قابل قیاس با زحمات و دلسوزی مردم پاوه نیست

 

امام جمعه پاوه  با بیان اینکه  خدمت به مردم یک وظیفه است افزودند: هر نوع خدمت در مناطق مرزی و محروم دو بعدی است، بعد عمرانی و سازندگی و بعد سیاسی و اقناعی که دولت دارد به مردم اهل سنت و کورد خدمت می کند.

 

وی افزودند: ما اقرار و اعتراف داریم دولتها در جمهوری اسلامی در حد توان کارهای خدماتی زیادی مانند آب، برق، گاز، جاده و… انجام داده و برای بهداشت و رفاه مردم زحمت کشیده اند، ولی اگر این خدمات را با زحمات و دلسوزی مردم اورامانات بخصوص پاوه مقایسه کنیم، این کارها و اقدامات خیلی کم و قابل قیاس نیست.

 

🔴 مردم چون آثار سفر مسئولان را نمی بینند به این سفرها خوشبین نیستند

 
ماموستا قادری در پایان خطاب به هیئت حضار گفتند: از حضورتان ممنونیم و امیدواریم آثار زحمات وحضورتان را در آینده شاهد باشیم، لیکن به دلیل عملکرد برخی از آقایان، مردم به این سفرها خوشبین نیستند، زیرا قبل از شماها بزرگانی چون ریاست محترم جمهور، معاون اول رئیس جمهور و وزیر نیرو به استان و پاوه آمده اند، یا من خبر ندارم یا آثاری از سفر و حضور این آقایان را در منطقه ندیدیم و لمس نکردیم.

 
گفتنی است پیش از سخنان ماموستا قادری، آقای ایده پور فرماندار پاوه گزارش مفصلی از وضعیت شهرستان و نیازمندی های شهرها و روستاهای شهرستان پاوه را به سمع مهمانان رساندند، آنگاه آقای نادری نماینده اورامانات درمجلس شورای اسلامی، به فلسفه و علت سفر این مدیران و برخی از مشکلات شهرستان اشاره و از مسئولان حاضر درخواست توجه لازم به حل مشکلات را نمود.

۱۳۹۵-۱۰-۱۶

درباره ی مـظفـر ولـدبیگی

ئه م وب سایت که له به ر چاوی خوینه رانی به ریزه ، له لایه ن مزه فه ري وه له د به گي و به هاوكاري هيوای برای ئه رکه کانی به ریوه ده چی . له خوینه رانی ئه م توره کومه لایه تیه داواکارین بو باشتر به ریوه بردنی،هاریکاری و هاوکاریمان بکه ن . بو په ره پیدانی زياتر به ژماره موبایلی 09183318945 یا ئیمه یلی mozafarnoryaw@yahoo.comپه یوه ندیمان پیوه بگرن . سه ربه رزیتان ئاره زومانه

2 دیدگاه

  1. محمد مهدی امینی

    باسلام. از دفاع برحق وهمه جانبه ی جناب ماموسا ملا قادر گرامی برای احقاق حق این شهر ومنطقه صمیمانه سپاس گذاریم ان شاءالله همیشه در راستای اعتلای اسلام وخدمت به مسلمین موفق وموید باشند .

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.