1 2 3 4 5

آخرین شب اجرای برنامە شەوە دەنگ۱

img_6328

آخرین شب اجرای برنامە شەوە دەنگ۱

ده نگی نوریاو:شەوە دەنگ عنوان سلسلە برنامە های تلفیقی از شعر و موسیقی است کە توسط انجمن موسیقی پاوە وآموزشگاە موسیقی دەنگ هر سە ماە یک بار برگزار می گردد.

شەوە دەنگ۱ در دو شب اجرا گردید. فعالان و علاقە مندان بە موسیقی و شعر توانستند در شبی بە یاد ماندنی و در حال و هوایی زیبا با نظمی قابل تقدیر بە اجرای قطعات زیبایی از موسیقی اصیل و اشعار شاعران دیارمان نوید برنامەهایی دیگری از این دست را بە مردم فهیم این شهر بدهند.

این برنامه در سه بخش به جرا درآمد که در بخش اول اشعار میرزا عبدالقادر پاوه ای در دستگاه همایون، بخش دوم اشعار میرزا محمود مستوفی در دستگاه افشاری و مرکب نوازی و در بخش سوم نیز اشعار میرزا عبدالله پاوه ای در دستگاه نوا بە صورت تخصصی و حرفه ای با استقبال پرشور علاقمندان در پاوه به روی صحنه رفت.

دکلمه اشعار با صدای جناب آقای عدنان مرادی و بیان نکاتی زیبا دربارە ارتباط شاعران نیز لطف خاصی بە این محفل بخشیدە بود. صدای روح نواز تار و تکنوازی آقای محمد رشیدی نیا، طنین ضرب آهنگ و ریتمیک آقای آرمان خالدی نیا، سماع ساز وسیم سەتار آقای اشکان نظری و عروج نوای نی آقای فاضل حاتمی با گرمی اشعار میرزا عبدالقادر، میرزا محمود و میرزا عبدالە پاوەیی در هم آمیخت تا در آخرین شب اجرای این برنامە، در آیندە با حضور نوازندگان، دکلماتورها و شاعران این دیار شاهد اجراهای دیگری باشیم.

عوامل این برنامە عبارتند از:

تهیە کنندەو کارگردان: پیمان حسن زادە

دکور و طراحی بنر: عدنان مرادی

عوامل اجرایی: احسان مرادی، بابک رحیمی، مصباح محمدنیا، کیوان مساعد، لقمان خالدی،شعیب طاهایی طارق خالدی نیا

صدا برداران: پوریا فتاحی و آراس لطفی

نورپردازی: امید محمدی

عکاسان: بیژن خسروی و زانیار موسی زادە

img_6329 img_6337 img_6339 img_6341 img_6343 img_6349 img_6354 img_6355 img_6357 img_6366 img_6372 img_6384 img_6397 img_6400 img_6410

درباره ی مـظفـر ولـدبیگی

ئه م وب سایت که له به ر چاوی خوینه رانی به ریزه ، له لایه ن مزه فه ري وه له د به گي و به هاوكاري هيوای برای ئه رکه کانی به ریوه ده چی . له خوینه رانی ئه م توره کومه لایه تیه داواکارین بو باشتر به ریوه بردنی،هاریکاری و هاوکاریمان بکه ن . بو په ره پیدانی زياتر به ژماره موبایلی 09183318945 یا ئیمه یلی mozafarnoryaw@yahoo.comپه یوه ندیمان پیوه بگرن . سه ربه رزیتان ئاره زومانه

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.