1 2 3 4 5

درخت توگر بار دانش بگیرد به زیر آورد چرخ نیلوفری را…

photo_2016-08-22_21-58-22 - Copy

درخت توگر بار دانش بگیرد   به زیر آورد چرخ نیلوفری را…

« بنام یگانه خالق هستی »

زندگی کنکوری ها سرشار از تجربه و غلبه بر سختی ها و مشکلات است ودر این میان حکایت کسانی که با کسب رتبه های برتر بر قله های موفقیت قرار گرفتند بسی خوشحال کننده است؛

رستگار رحمانی تنها، معمار کنکور ایران وسامان مستوفی ، سردار کاکایی و میلاد قادری با کسب رتبه های عالی در تاریخ کنکور جوانرود واینک فرزین فیض الهی که نشان دادن خواستن، توانستن است.

زندگی از دیدگاه نفرات برتر کنکور یعنی تلاش و کوشش برای رسیدن به هدف بزرگ، در روزگاری که رسیدن به موفقیت تحصیلی و کسب رتبه های برتر،از دیدگاه بسیاری از خانواده ها مستلزم داشتن امکانات زیاد و تحصیل در بهترین مدارس در شهرهای بزرگ و هزینه گزاف است کسانی هستند که با کمترین امکانات و بدون حضور در کلاسهای کنکور تنها با توکل به خدا و تکیه بر هوش و پشتکار خود دست به کار بزرگی زده اند!!!

محرومیت برای آنها هیچ محدودیتی به وجود نیاورد و با همان توکل، پشتکار و هوش خودرتبه های برتر کنکور در رشته تجربی کلید زده اند!!

شکر خدای یزدان که حقیر را توفیق داد تا به همراه دوستان واساتید بزرگوارحاج ولی مرادی سرپرست آموزش و پرورش ودکتر مصطفی جوانرودی رئیس دانشگاه پیام نور جوانرودو کاک پرویز کاکابرایی معلم سال اول ابتدایی««کاک فرزین فیض الهی رتبه ۵۹تجربی و۱۲۰ زبان خارجه در کنکور ۹۵در منزل دیداری داشته باشیم»».

ضمن تبریک و تشکر و سپاس در کمال افتخار و امتنان به پدر و مادر و خانواده کاک فرزین فیض الهی بالاخص استاد بزرگوار کاک حسن فیض الهی عموی گرامی ایشان ،موفقیت روز افزون ایشان را ازخداوند سبحان مسئلت نماییم%

photo_2016-08-22_21-58-22

درباره ی مـظفـر ولـدبیگی

ئه م وب سایت که له به ر چاوی خوینه رانی به ریزه ، له لایه ن مزه فه ري وه له د به گي و به هاوكاري هيوای برای ئه رکه کانی به ریوه ده چی . له خوینه رانی ئه م توره کومه لایه تیه داواکارین بو باشتر به ریوه بردنی،هاریکاری و هاوکاریمان بکه ن . بو په ره پیدانی زياتر به ژماره موبایلی 09183318945 یا ئیمه یلی mozafarnoryaw@yahoo.comپه یوه ندیمان پیوه بگرن . سه ربه رزیتان ئاره زومانه

5 دیدگاه

 1. محسن وه‌له‌ده‌ێگی

  ماندو نه‌بن له تێکۆشان هه‌میشه به‌رده‌وام بن خوا پشت و په‌نایان بێ انشاالله

 2. آقای سروش ویسی رو یادتون رفت.رتبه ۱۶ تجربی و ۸ زبان.

 3. عالللللللی بودید دکتر فرزین

 4. رستگار رحمانی تنها، معمار کنکور ایران وسامان مستوفی ، سردار کاکایی و میلاد قادری با کسب رتبه های عالی در تاریخ کنکور جوانرود واینک فرزین فیض الهی که نشان دادن خواستن، توانستن است.
  خانم دکتر مهشید حسینی رتبه ۴ منطقه رو چرا جزو رتبه های عالی جوانرود ننوشتین؟!

 5. رستگار رحمانی تنها، معمار کنکور ایران وسامان مستوفی ، سردار کاکایی و میلاد قادری با کسب رتبه های عالی در تاریخ کنکور جوانرود واینک فرزین فیض الهی که نشان دادن خواستن، توانستن است.
  اسم خانم دکتر مهشید حسینی رتبه ۴ منطقه رو فراموش کردین…

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.