1 2 3 4 5

جناب آقای منوچهری برای جوانان پاوه چه کاری انجام داده اید؟

7318144246

جناب آقای منوچهری برای جوانان پاوه چه کاری انجام داده اید؟

پایگاه خبری نوریاو همواره کوشیده است با توجه ویژه به مقوله ورزش ضمن انعکاس رویداد های ورزشی بتواند تریبون ورزشکاران شهرمان باشد برای بازتاب کمبود امکانات ورزشی و دغدغه های جامعه ورزشی شهرمان.

از آنجا که ورزش بهترین وکم هزینه ترین راه برای تربیت نسل جوان سالم و تندرست اختصاص بودجه در این حوزه را باید به چشم سرمایه گذاری نگاه کرد و نه هزینه گذاری .

متاسفانه در سالهای اخیر پر طرفدار ترین ورزش پاوه یعنی فوتبال در سراشیب سقوط قرار گرفته و نبود یک زمین چمن مناسب باعث دلسردی ورزشکاران و تیم ها شده است.

هر ساله تابستان درچنین ایامی شاهد برگزاری لیگ فوتبال در زمین چمن نزدیک روستای نوریاب بودیم که ورزشکاران و ورزش دوستان اوقات فراغت تابستان را در فضایی سالم و با نشاط سپری می کردند.

امسال متاسفانه این زمین ورزشی بدلیل عدم رسیدگی و نبود بودجه به زمینی بایر و غیر قابل استفاده تبدیل شده است و گاها فوتبالیهای جوان شهرمان را می بینیم که داخل شهر با موتور پرسه می زنند.

عدم رعایت عدالت در اختصاص بودجه به شهرستان ها نفس های ورزش پاوه را به شمارش انداخته است علیرغم بازدید های مکرر مسئولین استانی بخصوص مدیر کل ورزش وجوانان استان ونماینده اورامانات و عده های فراوان برای رسیدگی به و ضعیت ورزش پاوه هنوز اقدامات عملی و تاثیر گذاری را شاهد نبو ده ایم.

زمین ورزشگاه شهرستان پاوه که دربهترین موقعیت شهرستان واقع شده درسال۱۳۷۰باهمت وپیگیریهای جناب حاج ماموستا ملاقادرقادری امام جمعه پاوه،جناب آقای سیروس نقشبندی رئیس وقت تربیت بدنی شهرستان پاوه ،کاک بهرام ولدبیگی وشورای وقت نوریاب با مبلغ ناچیزی ازطرف مرحوم حاج مصطفی مولودی و مرحوم عبدالکریم سارنگی زاده وزین الدین علیزاده اهداء گردید . زمین مذکورباهمت وپیگیریهای ۱۰ساله اقای نقشبندی آماده بهرداری شدوچند باردرزمان ایشان چمن وبازسازی شد. امابعد ازآقای نقشبندی هیچگاه این زمین ،زمین مناسب واستانداری برای جوانان این شهرستان نبوده است وهیچگاه مسئولین استان وشهرستان ونمایندگان قبلی وفعلی اقدام به رفع مشکلات ودرست شدن آن ننموده اند.

در پایان ضمن مخاطب قرار دادن دکتر منوچهری نماینده اورامانات(جوانرود ،روانسر ،ثلاث باباجانی) در مجلس باید از ایشان پرسید که جنابعالی همانند نمایندگان قبلی که با شعار رسیدگی به مشکلات جوانان توانستید آرای مردم شهرمان را بدست آورید اما در این چند سال برای جوانان پاوه و برای ورزش پاوه چه اقدامی را انجام داده اید؟

درباره ی مـظفـر ولـدبیگی

ئه م وب سایت که له به ر چاوی خوینه رانی به ریزه ، له لایه ن مزه فه ري وه له د به گي و به هاوكاري هيوای برای ئه رکه کانی به ریوه ده چی . له خوینه رانی ئه م توره کومه لایه تیه داواکارین بو باشتر به ریوه بردنی،هاریکاری و هاوکاریمان بکه ن . بو په ره پیدانی زياتر به ژماره موبایلی 09183318945 یا ئیمه یلی mozafarnoryaw@yahoo.comپه یوه ندیمان پیوه بگرن . سه ربه رزیتان ئاره زومانه

یک دیدگاه

  1. اقای منوچهری جکارکرد برای پاوه هیچ کار جالبی برای پاوه نکرد تا جوانرود وثلاث هستند منتظر منوچهری برای پاوه نباشید وخودتان راخسته نکنید فقط امد پاوه رای جمع اوری کرد ورفت دیگر براش مهم نیست پاوه برای چی خوبه هی درمجلس میگه سلام به هولی ودرباسمو نمدانم چی اینها پیشکشت منوچهری به فکر جوانان باش که دارن ازبین میروند توباید درقیامت جواب بدی که بگی هیچ نکردم برای مردم پاوه

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.